Kliki siia Kliki siia
Kas tunned huvi historic-rallide vastu?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Rein Luik
12. august 2012 15:21
Loe kommentaare (0)
Trüki lehekülg
 Foto: Rando Aav

Roland Murakas jäi Viru ralli tulemusega väga rahule

 Loe lisaks
Viru rallil saavutasid võidu Rainer Aus ja Simo Koskinen

Viru ralli võistluse esimestest kiiruskatsetest alates oli selge, et mured auto seadistusega, mis olid Roland Murakat vaevanud paaril viimasel võistlusel, on selleks korraks seljataha jäetud.

Esimese võistluspäeva lõpetas Prorehv rallitiimi võistluspaar Roland Murakas - Kalle Adler neljanda kohaga. Teist päeva alustasid nad veelgi edukamalt, olles esimesel kiiruskatsel kiireimad N-rühma sõitjate seas. Võistluse lõpetasid Murakas - Adler üldarvestuse ja N-rühma kolmanda kohaga.

"Eelmise ralli järel sai auto seadistusi tublisti muudetud ja sain auto endale palju meelepärasemaks," lausus Murakas. "Teise päeva esimene kiiruskatse õnnestus eriti hästi, sest saavutasime parima aja ja tõusime korraks isegi N-rühma liidriteks. Aga seejärel tulid veidi keerulisemad katsed, mis olid kohati väga libedad ja nendel sai ka paar väikest viga tehtud. Ralli kõige pikemal kiiruskatsel andsime kah veidi ära, aga seal lõppes endal lihtsalt jõud otsa. Pean rohkem füüsilist trenni tegema! Aga loomulikult olen Viru ralli lõpptulemusega väga rahul."

Prorehv rallitiimi teine sõitjapaar Margus Murakas - Tom Rist alustas võistlust väga heade aegadega Rakvere linnas toimunud publikukatsetel, kuid esimese päeva kahel ülejäänud kiiruskatsel andis konkurentidele veidi ajas tagasi. Teisel võistluspäeval kulges ralli nende jaoks vahelduva eduga, kuid kogenud rallisõitjad kerkisid üldarvestuses siiski vähehaaval kõrgemale ja saavutasid lõpuks kuuenda koha nii üldarvestuses kui ka N-rühmas.

Margus Murakas kopmmenteeris: "Esimesel päeval oli endalegi üllatus, et suutsime häid aegu sõita linnakatsetel, mis meil tavaliselt eriti ei õnnestu. Teise päeva teeolud olid tõeliselt keerulised ja väikseid sõiduvigu sattus meilegi. Neeruti mägedes õnnestus isegi tagumine uks veidike ära mõlkida, kuid lõpp hea, kõik hea. Eriti rõõmustab Rolandi tulemus, ja kui siia liita veel enda kuues koht, siis võistkonnana tegime väga hea võistluse."
Kliki siia
Kliki siia
Artikli juurde
21.05.2013
Ott Tänaku võit tekitas positiivseid emotsioone (0), 1255
Artikli juurde
20.05.2013
Saarlaste kaksikvõit lõunanaabrite juures (0), 1122
Artikli juurde
21.05.2013
Eestlased etendasid Lätis suurepärase rallilahingu (0), 918
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
20.05.2013
Talsi ralli 2013 (0)
17.05.2013
Tallinna ralli 2013 (0)
12.05.2013
Tallinna ralli 2013 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
24.05.2013 21:06
Piiroja Karikas 2013 5. etapp, mis rehvid lubatud? (0)
20.05.2013 22:42
Rally Talsi 2013 (5)
20.05.2013 20:46
TIKI-TREILER Lääne-Eesti rahvaralli. (5)
20.05.2013 18:44
Kehala rahvasprindi pildid/videod (2)
17.05.2013 21:39
Tallinna ralli 2013 (21)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia