13. oktoober 2015 15:42

Volver pani Saaremaal rallihooajale ilusa punkti

Saaremaa ralli võitsid Egon Kaur ja Annika Arnek

Nädalavahetusel toimunud Eesti ralli meistrivõistluste kuues etapp lõppes edukalt ühele Eesti noorimale rallisportlasele, Karl Martin Volverile, kes koos kaardilugeja Margus Jõerannaga võitis EMV4 arvestuses esikoha.

2WD 2000 klassis saavutasid Karl Martin Volver ja Margus Jõerand võidu. Üldises pingereas olid nad kokkuvõttes üheksandad.

16-aastane Karl Martin Volver kinnitas pärast võistluse lõppu, et on tulemusega ülimalt rahul: "Olen väga õnnelik, et suutsime Saaremaa ralli lõpetada kohe esimesel korral hea tulemusega. Täname oma meeskonda, toetajaid, fänne ja kaasaelajaid ning kaasvõistlejaid, kes kõik andsid oma panuse sellise hea tulemuse saavutamiseks. Olen tõesti väga õnnelik."

Esialgsetel andmetel saavutasid Karl Martin Volver - Margus Jõerand Eesti autoralli meistrivõistlustel kokkuvõttes EMV4 arvestuses tiitlivõidu ja teise koha absoluutarvestuses.

See oli Valgamaalt pärit Tõrva noormehele esimene tõsine hooaeg rallispordi Baltimaade tuntumas meeskonnas ASRT. Kuigi plaanitud rallivõistlused said Volveril selleks hooajaks läbi, tehti talle Läti Autospordi Föderatsiooni esimehe Jānis Krastiņši ja ASRT juhi Ainārs Igaveņši poolt ettepanek osaleda eeloleval nädalavahetusel toimuval Latvija rallil, mille põhikulud katavad kutsujad.