Kliki siia Kliki siia
Mitmenda koha saavutab Ott Tänak MM-sarjas hooaja kokkuvõttes?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Topvaruosad.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
rally.ee
05. november 2003 15:12
Loe kommentaare (2)
Trüki lehekülg

Rahvarallile Tartu Sügis 2003 registreerunud võistlejad

Osavvõtjate nimekiri laekunud registreerumisankeetide järjekorras.

1. Kristjan Sooper - Pille Russi (IZ 412 ie), ML
2. Enn Jr. Laansoo - Henri Franke (AZLK 2140), ML
3. Priit Janno - Heiti Laast (AZLK 2140), ML
4. Margus Voitk - Martin Raud (VW Golf II GTI), 2WDb
5. Raino Verliin - Viljo Vider (VW Golf II), 2WDa
6. Maidu Lempu - Andres Käsper (IZ 412E), ML
7. Alar Hermanson - Mati Olde (IZ 412 ie), ML
8. Paavo Pärnakivi - Jaanus Vahkal (VW Golf), 2WDa
9. Toomas Anijärv - Tanel Kosk (Mazda 323), 2WDa
10. Kristjan Laskar - Helmut Laskar (VW Golf II), J18
11. Tiit Pekk - Mati Käosaar (Subaru Impreza), 4WD
12. Neeme-Lennart Tullus - Aivo Ojala (Toyota Corolla GT), 2WDa
13. Enn Kasari - Hannes Kuusmaa (VW Golf), 2WDb
14. Ivo Kruusi - Janek Ojala (Peugeot 205), 2WDb
15. Janno Sepp - Meigo Vene (IZ 412 ie), ML
16. Tõnu Sepp - Martin Rimmel (Lada Samara), 2WDa
17. Kaido Viira - Janek Karu (VW Golf I), 2WDa
18. Tõnis Raamets - Raul Mälk (AZLK 2140), ML
19. Mait Laidvee - Siim Lauri (AZLK 2140), ML
20. Gert Nepper - Pelle Nepper (IZ 412 ie), ML
21. Janek Minkovski - Kalvo Kalmu (Lada Samara), 2WDa
22. Reemo Michelson - Andrus Valdmaa (IZ 412 ie), ML
23. Tarvo Saar - Olavi Pukk (VW Golf), 2WDa
24. Ott Tänak - Tõnu Kurvet (VW Golf), J18
25. Jaak Maaten - Tõnu Sirg (AZLK 2140), ML
26. Janis Kajo - Vahur Leenurm (VW Golf GTI), 2WDa
27. Meelis Vaarma - Märt Heinlik (Lada Samara), 2WDa
28. Lauri-Kaarel Meri - Priit Parve (AZLK 2140), ML
29. Erko Virgepuu - Olari Ilison (Subaru Impreza), 4WD
30. Elvis Pukk - Taavi Kütimaa (VW Golf II GTI), 2WDb
31. Andris Truu - Mario Teär (VAZ 2103), 2WDa
32. Aare Pukk - Toomas Objärtel (Subaru Impreza), 4WD
33. Priit Sildma - Krista Dreger (VW Golf II), 2WDb
34. Jaanus Murakas - Arvo Arula (Mitsubishi Lancer Evo 7), 4WD
35. Andre Vare - Alar Tammik (AZLK 2140), ML
36. Margus Künnap - Eve Piibeleht (AZLK 2140), ML
37. Silver Havamaa - Kajar Valle (Opel Astra), 2WDb
38. Peter Loorits - Arno Vainu (Toyota Corolla Gti), 2WDa
39. Tarmo Reineberk - Priit Püss (Honda Civic CRX), 2WDa
40. Rein Tomingas - Jaanus Pärtel (IZ 27151), ML
41. Hanno Vajakas - Janek Tammemäe (IZ 412), ML
42. Rain Rannala - Simmo Nestor (Mazda 323F Sport), 2WDb
43. Marek Meindorf - Argo Aas (VW Golf II), 2WDb
44. Ivo Uustlulnd - Raigo Mölder (WV Golf I), 2WDb
45. Mihkel Haavel - Urmo Arikas (Lada Samara), 2WDa
46. Ivo Tšetõrkin - Lauri Sepp (Škoda Fabia 1,4), 2WDa
47. Jan Õunaste - Indrek Jauk (Nissan Sunny 2,0 GTI), 2WDb
48. Jaanus Käärik - Toomas Käärik (VW GOLF II), J18
49. Veljo Vainokivi - Olari Vainokivi (AZLK 2140), ML
50. Silver Kütt - Ardo Antoni (Nissan Sunny GTI), 2WDb
51. Ain Pärnasalu - Priit Gradov (Honda Civic CRX), 2WDa
52. Margus Toivonen - Vahur Himma (Nissan Sanny), 2WDa
53. Margus Kluge - Tarmo Vachtel (Honda Civic), 2WDa
54. Kalvi Trei - Peedu Kurvits (VW Golf II), 2 WDb
55. Monika Grauberg - Moonika Kurba (Opel Kadett), N
56. Andrus Kluge - Valmar Moritz (VW Golf), 2 WDb
57. Peeter Nooni - Tõnis Maarand (Ford Escort RS 2000), 2WDb
58. Jüri Kõuk Roost - Jasper Roost (Moskvitš), ML
59. Rainer Aus - Simo Koskinen (Lada VFTS), J18
60. Sirje Potisepp - Kairi Tina (Nissan Micra), N
61. Margo Mägi - Maik Kiis (Ford Sierra), 2WDb
62. Nemo Tabur (Mercedes-Benz A-140), 2WDa
63. Erkki Kruusimagi - Tuuli Laanetu (Audi 80), 2WDb
64. Rünno Ubinhain - Rivo Hell (VW Golf), 2WDb
65. Koit Repnau - Oliver Peebo (VW Golf), 2WDa
66. Karin Savet - Katrin Laikre (Škoda Octavia RS), N
67. Taavi Tellus - Viktor Ivanov (Opel kadett), J18
68. Jannar Laas - Uno Laas (Opel Kadett GTE), J18
69. Andres Kask - Margus Laasik (Subaru), 4WD
70. Tarmo Järveoja (Ford Fiesta), 2WDa
71. Ken Järveoja (Mazda 323), 2WDb
72. Ago Onton - Meelis Kasemaa (Ford Escort), 2WDb
73. Janek Salong - Kristjan Voksepp (Lada Samara), 2WDa
74. Urmas Tammepõld - Tarmo Vahtras (AZLK 2140), ML
75. Romet Tsirna - Arne Tsirna (Saab 900), J18
76. Imre Vanik - Marek Tarvis (Nissan Cherry), 2WDa
77. Allan Vaher - Erki Juhkov (AZLK 2140), ML
78. Avo Kivimaa - Andrei Kippar (AZLK 2140), ML
79. Tõnu Toomsalu - Josip Boitsuk (VAZ 21013), 2WDa
80. Kristo Subi - Hanno Tamtik (Toyota Corolla), 2WDa
81. Andrus Tina (AZLK 2140), ML
82. Andrus Vahi - Andres Seersant (Lada Samara), 2WDa
83. Ahti Sei - Priit Sei (Subaru Impreza), 4WD
84. David Sultanjants - Hendrik Paimets (VAZ 2108), 2WDa
85. Kaido Kivisaar - Martin Valter (Lada Samara), 2WDa
86. Janar Gröön (VAZ 2101), 2WDa
87. Vahur Err - Ville Vaikna (Nissan Sunny 2,0 Gti), 2WDb
88. Raido Laulik - Sander Vahtra (Nissan Sunny 2,0 GTI), 2WDb
89. Reigo Laulik - Indrek Tasso (BMW 320i), 2WDb
90. Taivo Türk - Rene Shapran (Audi 80 GLE), 2WDa
91. Andres Olvik - Kaido Kaasik (Moskvitš), ML
92. Sander Pajuri - Mart Rasva (VW Golf), 2WDb
93. Kristjan Kullerkan - Lauri Laineste (IZ 412 ie), ML
94. Tõnu Kits - Madis Tuulpärg (BMW 325i Touring), 2WDb
95. Lauri Reintam - Margus Mets (Lada Samara), 2WDa
96. Andrus Mäeots - Jaanus Mäeots (AZLK 2140), ML
97. Vallo Mägi - Andrus Mõtus (IZ), ML
98. Toomas Mändla - Iveta Mändla (Ford Escort), 2WDa
99. Kaido Kivisaar - Martin Valter (Lada Samara), 2WDa
100. Jaak Pällo (Toyota Celica 2.0 T), 4WD
101. Hendrik Kers - Urmas Teppo (VW Golf), J18
102. Rain Kõnnusaar - Raivo Männamäe (VW Golf), 2WDb
103. Marko Kruus - Alex Raadik (Opel Kadett), 2WDb
104. Marko Kasepõld - Hindrek Kio (Lada Samara), 2WDa
105. Meelis Lieberg - Nils Nilp (Ford Sierra), 2WDb
106. Carl Terras - Martti Hallapuu (AZLK 2140), ML
107. Margus Remmak (Mitsubishi Lancer), 4WD
108. Siim Rammo - Ando Lepik (Subaru Impreza), 4WD
109. Raul Sagor - Aivo Maripuu (AZLK 2140), ML
110. Elvis Kadaja - Meelis Kadaja (Ford Sierra XR 4x4), 4WD
111. Raul Kirt - Indrek Rent (Moskvitš), ML
112. Risto Kippasto - Lauri Pettai (Ford Escort XR3i), 2WDa
113. Jako Renter - Toomas Renter (Lada Samara), J18
114. Lembit Nõlvak - Margus Bollverk (Mitsubishi Lancer Evo 7), 4WD
115. Didzis Blums - Aigars Rencis (Mitsubishi Galant), 4WD
116. Alar Allik (VAZ 21063), 2WDa
117. Henry Ots - Hanno Velt (Subaru Impreza), 4WD
118. Kalju Holzberg - Madis Holzberg (Seat Cordoba), 2WDb
119. Tarmo Silt - Kaupo Kukk (Subaru Impreza), 4WD
120. Marko Virkoja - Jaan Põldsepp (Lada VFTS), 2WDa
121. Andris Berkis - Vilnis Vitkovskis (VW Golf Gti), 2WDb
122. Andris Usakovs - Modris Bernands (Audi 80), 4WD
123. Indrek Madissoo - Marten Madissoo (VW Golf), 2WDb
124. Marko Kasepõld - Hindrek Kio (Lada Samara), 2WDa
125. Siim Sillamaa - Toomas Raag (Ford Escort XR3), 2WDa
126. Jaan Mölder - Jaan Mölder (Honda Civic Type-R), J18
127. Hanno Viik - Riho Luik (Subaru Impreza), 4WD
128. Erki Kull - Sven Jürgenson (Audi A4), 2WDb
129. Andis Nelke - Janis Keterlins (Audi Coupe), 4WD
130. Taavi Kivistik - Janno Kivistik (Opel Kadett), J18

Registreerimisaja lõpuni jäävad stardinimekirjast välja (olenemata osavõtutasu maksmisest):
- need kes ei oma KV või MV punkte
- üritavad oma esimest võistlust sel aastal
Artikli juurde
12.09.2019
Saaremaa rallil üle aastate taas kavas Oriküla kiiruskatse
Artikli juurde
12.09.2019
Roland Poom võistleb Saaremaa rallil R5 klassi autoga
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
11.09.2019
Laimjala rahvasprint 7.09.19 (0)
02.09.2019
Lõuna-eesti ralli 30-31.08.19 (0)
26.08.2019
Märjamaa rahvaralli 24.08.19 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
15.09.2019 11:04
Aravete, 14. september 2019 (0)
05.09.2019 23:33
Superkross, auto24ring, 1.09.2019 (0)
03.09.2019 21:38
Lõuna-Eesti Ralli 30-31 august 2019 (7)
25.08.2019 00:26
Märjamaa rahvaralli 2019 (0)
21.08.2019 21:38
Rallijututuba Discord'is (17)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia