Kliki siia Kliki siia
Kas pooldad monorehvi nõuet Eesti autoralli meistrisarjas?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
www.veoautodevaruosad.com
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
06. veebruar 2004 20:14
Loe kommentaare (2)
Trüki lehekülg

Rootsi ralli avapäeva lõpetas liidrina Markko Märtin

 Loe lisaks
Autoralli maailmameistrivõistluste punktiseis pärast 2004. a. 2. etappi

Citroen lõpetas Peugeot võitudeseeria Rootsis

Sebastien Loeb juhib MM-sarja maksimum-punktidega

Loeb läheb Rootsi ralli viimasele päevale vastu liidrina

Loeb liider, Märtin esikoha konkurentsist väljas

Märtin juhib, Grönholm tagasi esikolmikus

Markko Märtin jätkab Rootsi ralli liidrina

Markko Märtin tõusis Rootsi ralli liidriks

Markko Märtin. Foto: Scanpix
Markko Märtin (Ford) tõusis Rootsi ralli liidriks pärast kolmandat kiiruskatset. Eestlane võitis päeva pikima, 57,57 kilomeetri pikkuse Granbergeti katse mõlemal läbimisel.

Pärast kolmandat katset kommenteeris Markko Märtin: "Oli väga jäine, kuid tõsiselt lõbus sõit. Olles teine auto katsel, siis ei olnud teiste autode sõidujoont ja sain autoga mängida ning valida selle sõidujoone, mida tahtsin."

Märtin oli rahul, et rehvivalik sai õige. "Olime õnnelikud, et tingimused ei olnud muutunud pärast raja kirjutamist. Nüüd, olles liider, on ainus mida teha saan - püsida seal," sõnas ta.

Sebastien Loeb (Citroen) ja Petter Solberg (Subaru) saavutasid avapäeval vastavalt teise ja kolmanda koha. Carlos Sainz (Citroen) alustab teist võistlustpäeva neljandalt ja Janne Touhino (Ford) viiendalt kohalt.

Kolmandal kiiruskatsel roolivõimuga kimpus olnud Marcus Grönholm (Peugeot) on kuues ja kaotus Märtinile ligi minut.

"Me kaotasime roolivõimu ja oli üsna raske sõita," selgitas Marcus Grönholm wrc.com-ile. "Proovisin sõita nii kiiresti kui võimalik, kuid see oli ohtlik, sest autot ei tohi libisema lasta. Minutit, mille kaotasime, ei saa tagasi. See on suur probleem, aga ma ei anna veel alla..."

Subaru Impreza roolis teist sõitu tegev Mikko Hirvonen on ralli avapäeva järel seitsmes, Fordil võistleva Francois Duvali ees. Üheksandana lõpetas avapäeva Bozian Racingu poolt ettevalmistatud Peugeot 206-l Daniel Carlsson.
Artikli juurde
09.10.2025
Kalle Rovanperä lahkub autoralli MM-sarjast
Artikli juurde
09.10.2025
Krosskartide spirindisari lõpetati Kõrvemaal
Artikli juurde
07.10.2025
Horvaatias selgusid tänavused autoralli Euroopa meistrid
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
29.08.2025
Paide ralli 2025 (0)
27.07.2025
Piiroja rallikross 2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
29.09.2025 15:32
Kulbilohu rallikross 2025 (0)
23.09.2025 01:08
Rally Cēsis 2025 (0)
05.09.2025 01:00
Humus Paide Rally 2025 (1)
03.09.2025 13:06
Jääraja rehvid (0)
31.08.2025 09:41
EST RX + BRX / 5. ETAPP / KEHALA RING / 30.08.2025 (0)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia