4WD karikasarja esikolmik püsib muutumatuna

Järva lumerajavõistluste punktiseis pärast 2004. a 2. etappi

4WD karikavõistluste punktiseis pärast 2004. a 3. etappi

Tarbja lumerajavõistlusele registreerunud osavõtjad

Pühapäeval peetakse Tarbja tehisjärvel lumerajavõistlus

Järva lumerajavõistluste teine etapp peeti Mäo lähistel Tarbja järvel, kus nelja kilomeetri pikkusel ringil asus enda ja auto võimeid proovile panema 84 võistlejat viies erinevas masinaklassis.

2WD piik klassis startis 19 võistlejat. Honda Civicul võistelnud Riivo Pappel kordas avaetapil saavutatut ning võttis ligi viie sekundilise eduga võidu lähima konkurendi Jarek Lepiku (Opel) ees. Kolmanda tulemuse sai kirja VW Golfil võistelnud Avo Vaher (kaotus liidrile 6,02 sekundit).

Esiveoliste masinaklassi kiireim oli Meelis Liivrand (VW Golf), saades kahe vooru tulemuseks 9 minutit ja 44,37 sekundit. Napi kaotusega jäi teisele kohale Lada Samaral võistelnud Meelis Vaarma (+00,15) ning kolmandale Nissan Sunnyl võistelnud Enn Kasari (+00,65).

Neljanda koha saavutas 3 sekundilise kaotusega liidrile Virko Juga, kes päev varem ka Kaisma jäärajavõistlusest osa võttis. "Neljas koht küll, aga olen tulemusega rahul," sõnas Honda Civicul võistelnud piloot. "Hea, et üldse võistelda sain - algul ei tahetud mind rajale lasta, kuna olid uued rehvid. Need sai siis enne võistlust ära vahetatud," lisas Juga.

Tagaveoliste autode masinaklassis võttis võidu Mehis Kiiver, kes läbis BMW-l kaks vooru ajaga 10 minutit ja 9,43 sekundit. Ford Sierral võistelnud Meelis Lieberg jäi Kiiverist 9,28 ning Rait Kerro (BMW 325) 16,52 sekundi kaugusele.

Märt Heinlik saavutas parima tulemuse noortearvestuses. Ajaga 9:56,16 võttis Järvamaa noormees napi eduga võidu Robert Steini (+0,16) ja Matis Vaarma (+3,28) ees. (Kõik esikolmikusse pääsenud noorvõistlejad sõitsid Lada Samaratel.)

4WD klassis saavutas võidu Olev Kaas Daihatsu Charadel, edestades Mitsubishi Lanceril sõitnud Margus Remmakut (+1,71) ja Audi Coupe pilooti Ranno Bundsenit (+2,01).

Järva lumerajavõistluste kolmas etapp toimub korraldaja teatel 24.veebruaril Väinjärvel.