Kliki siia Kliki siia
Kas pooldad monorehvi nõuet Eesti autoralli meistrisarjas?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
www.veoautodevaruosad.com
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
23. veebruar 2004 15:46
Loe kommentaare (7)
Trüki lehekülg

Rallisprindi kolmas etapp toimub Taalis

 Loe lisaks
Eesti rallisprindi MV punktiseis pärast 2004. aasta 3. etappi

Taalis sõideti rallisprindi kolmas etapp

Algas eelregistreerimine Taali rallisprindile

Slava Popov Mitsubishi Lanceril. Foto: Priit Ollino
Laupäeval peetakse Pärnumaal Taalis rallisprindi Eesti meistrivõistluste kolmas etapp ning superkrossi karikavõistlused rallisprindis. Võistluse korraldab MTÜ Erki Sport üheskoos OK Tehnikaklubiga.

Rallisprindi rada kattub osaliselt Taali krossirajaga, kuid võistlustrass kulgeb ka krossiraja vahetus läheduses. Sprinditrassi pikkus on kaks kilomeetrit.

"Rada on libe ja väga raske," lausus MTÜ Erki Sport eestvedaja Eiki Eriste ja lisas: "kindlat kätt vajav rada on."

Start esimesele autole antakse 28. veebruari südapäeval.

Gunnar Tamm annab konkurentidele võimaluse

Enne Eesti meistrivõistluste kolmandat rallisprindi etappi on 4WD A, N, E turbomootoriga autode võistlusklassis kõige enam punkte kogunud Gunnar Tamm (32), teisel ja kolmandal kohal on 30 punktiga vastavalt Lembit Nõlvak ja Priit Saluri.

Et Subaru Imprezal võistlev Tamm Taalis ei võistle, on konkurentidel suuremad võimalused oma punktiskoori suurendada. "Jätan Taali sprindi vahele," tunnistas Tamm.

Juhul, kui sel hooajal vaid ühel võistlusel osalenud ja 12 punkti kogunud Slava Popov saab Taali rallisprindilt kirja maksimumarvu punkte, Tamme ja Popovi punktiseis võrdsustub. "Leppisime Slavaga niiviisi kokku, et annan talle võimaluse. Küll suvel vaatame, kes keda," lausus Tamm.

"Saluri ja Nõlvak vist nii lihtsalt punkte käest ära ei anna. See sõit on veel vaja võita," möönis Mitsubishi Lanceril võistlev Popov.

2WD ralli klassis on 40 punktiga liider Riivo Pappel. Kümne punkti kaugusele jääb Ats Remmelg ning 24 punkti on kahe sõiduga kogunud Andres Kaabel.

Klassis 2WD ERK ja ringrada on maksimumpunktid kirjas Margus Jamnesel. Meistrivõistluste arvestuses on 27 punktiga teisel kohal Haiti Arendi ning kolmandal kohal Aivis Ohtla 21 punktiga.

Noorte klassis on kõige enam punkte kirjas Kaspar Koitlal ning veoautode klassis Jaanus Liguril.
Artikli juurde
03.10.2025
Saaremaa rallile registreerus 144 võistluspaari
Artikli juurde
02.10.2025
Eestlased võistlevad sel nädalal Horvaatias
Artikli juurde
02.10.2025
Arno Sillat: Kolm kriisi ja bürokraatia sundisid MOMU sulgema
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
29.08.2025
Paide ralli 2025 (0)
27.07.2025
Piiroja rallikross 2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
29.09.2025 15:32
Kulbilohu rallikross 2025 (0)
23.09.2025 01:08
Rally Cēsis 2025 (0)
05.09.2025 01:00
Humus Paide Rally 2025 (1)
03.09.2025 13:06
Jääraja rehvid (0)
31.08.2025 09:41
EST RX + BRX / 5. ETAPP / KEHALA RING / 30.08.2025 (0)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia