Škoda ralli võitsid Priit Saluri ja Indrek Lepp

Kaspars Šimkus võitis Škoda rallilt auhinnaauto

Parima eestlasena jätkab Škoda rallit Priit Saluri

Škoda rallit juhib Nõlvak 0,1 sekundiga Dorossinski ees

Nõlvak ja Rauam lõpetasid avapäeva võrdse ajaga

Škoda ralli avakatsel tegi kiireimat sõitu Lembit Nõlvak

12. augustil toimus Paides Škoda ralli sponsorite vahel vigursõit võistluse eriauhinna Škoda Fabiaga. Rada oli maha märgitud selline, millel 11. septembril ralli klassivõitjad auto nimel võistlema hakkavad.

Vigursõidu kiireima aja tegi Marabou Takso esindaja Kaido Kivisaar, kes läbis 90-meetrise vigursõidu raja 18,69 sekundiga. "Amatöörid panid sportlastele kõva aja ette, mida ralli lõpus üle sõita," lausus võistluste peakorraldaja Vahur Vaarma.

Vigursõidu teise aja sai ARX Eesti esindaja Andrus Jakobson (19,03) ja kolmandat aega näitas Paide linnapea Indrek Kivimäe (20,06).

Vigursõidu lõppedes suunduti Veski-Sillale, kus peeti maha ka veel hobikardivõistlus, kusjuures kvalifikatsiooniks oli varem peetud vigursõidu võistluse tulemused.

Kardisõidus peeti B- ja A-finaalid, kusjuures starditi vigursõidu tulemuste põhjal pööratud järjekorras. B-finaali kaks parimat said edasi A-finaali.

Kardisõidu parimat aega näitas Jaanus Murakas (E-Piim). Teine oli Indrek Kivimäe ja kolmas Andrus Eensoo Turgel Grupist.

Punktide liitmise põhjal sai Paide linnapea Indrek Kivimäe ühe punktilise eduga Jaanus Murakase ees esikoha. Kolmandaks tuli Kaido Kivisaar.