Kliki siia Kliki siia
Millisesse vanuserühma kuulud?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Topvaruosad.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 

01. november 2019 18:45
Loe kommentaare (0)
Trüki lehekülg

Eesti meistrivõistluste medalivõitjad rallikrossis

1981* Eesti NSV esivõistlused

A-1/1 (kuni 1600 cm³): 1. Vello Lehtpuu (VAZ-i Tallinna Keskus); 2. Mati Martin (TSK Sõprus); 3. Enn Seepere (TSK Sõprus). A-2: 1. Joel Tammeka (TSK Sõprus); 2. Ivar Peedu (Kalevi KAMK); 3. Ants Tõnnberg (TSK Sõprus).

1982

7. klass: 1. Urmas Tooming (ENSV Kommunaalmajanduse Ministeeriumi Tallinna Mehaniseerimise Valitsus); 2. Andu Värton (Dünamo); 3. Märt Jamnes (Harju KEK). 8. klass: 1. Toonart Rääsk (Dünamo); 2. Ivo Reits (Dünamo); 3. Viktor Petrov (Kalevi KAMK). 10. klass (Volga): 1. Arvi Mõttus (Valga EPT); 2. Enn Loog (Tempo); 3. Peeter Allas (Tempo). Spetsiaalautod: 1. Joel Tammeka (ENSV Kommunaalmajanduse Ministeeriumi Tallinna Mehaniseerimise Valitsus); 2. Agu Koop (Võru ETKVL); 3. Eugen Kuusik (Võru TSK).

1983

Žiguli: 1. Ivar Peedu (Autovedude Valitsus); 2. Eduard Ždanovitš (Siseministeeriumi Automajand); 3. Toonart Rääsk (Siseministeeriumi Automajand). 1300 cm³: 1. Aleksander Vardakov (VAZ-i keskus); 2. Mati Martin (Keila); 3. Aare Klooren (Mobile). Volga: 1. Rudolf Krõm (Tallinna Taksopark); 2. Peeter Allas (Tallinna Taksopark); 3. Jüri Kulli (Tallinna Taksopark). Spetsiaalautod: 1. Raido Rüütel (Karksi kolhoos); 2. Viktor Oreškin (Vinni Näidissovhoostehnikum); 3. Eugen Kuusik (Võru).

1984

7. ja 8. klass: 1. Vambola Rand (Saaremaa TSK); 2. Märt Jamnes (Harju KEK); 3. Aleksandr Vardakov (Saaremaa TSK). 10. klass: 1. Peeter Allas (Tempo); 2. Aadu Viik (Tempo); 3. Jüri Kulli (Tempo). A-2 (spetsiaalautod): 1. Ivar Raidam (Harju KEK); 2. Raido Rüütel (Karksi kolhoos), 3. Vello Õunpuu (Harju KEK).

1985

7. ja 8. klass: 1. Vello Salong (Kaarma kolhoos); 2. Neddy Kramer (VAZ-i keskus); 3. Tarmo Trummal (Tallinna Autoveod). 10. klass: 1. Peeter Allas (Tempo); 2. Aadu Viik (Tempo); 3. Rein Voolaid (Koeru Autoremonditehas). Spetsiaalautod: 1. Eugen Kuusik (Võru ALMAVÜ); 2. Raido Rüütel (Karksi kolhoos); 3. Vendo Ader (Võru EPT).

1986

7.-8. klass: 1. Neddy Kramer (VAZ-i keskus); 2. Ivar Peedu (Karksi kolhoos); 3. Tarmo Trummal (Tallinna Autoveod). Volga: 1. Margus Virkoja (Paide Autotranspordibaas); 2. Margus Murakas (Koeru Autoremonditehas); 3. Mati Rahnel (Kaarma kolhoos). Spetsiaalautod: 1. Tõnu Ilves (Standard); 2. Tiit Lutter (Tartu rajooni TSK); 3. Eugen Kuusik (kolhoos Oktoobri Lipp).

1987

1600 cm³: 1. Jüri Triisa (Tallinna Remondi ja Ehituse Valitsus); 2. Tarmo Trummal (Tallinna Autoveod); 3. Märt Jamnes (Harju KEK). 2500 cm³: 1. Margus Virkoja (Paide Autobaas); 2. Alar Ottman (Tempo); 3. Toomas Seppam (Tempo). A-5: 1. Eugen Kuusik (kolhoos Oktoobri Lipp); 2. Vendo Ader (Võru EPT); 3. Tõnu Ilves (Standard).

1988

1600 cm³: 1. Märt Jamnes (Harju KEK); 2. Tarmo Trummal (Tallinna Autoveod); 3. Tõnis Luhamäe (Harju KEK). 2500 cm³: 1. Andres Pärloja (TSK Harju); 2. Toomas Seppam (Tempo); 3. Margus Virkoja (Paide). A-5: 1. Eugen Kuusik (kolhoos Oktoobri Lipp); 2. Jüri Triisa (Tallinna Remondi ja Ehituse Valitsus); 3. Urmas Mägioja (Tartu).

1989

A-5: 1. Eugen Kuusik (Nasva kolhoos); 2. Urmas Mägioja (Samara). A-8: 1. Tõnu Soomer (TSK Sõprus); 2. Tiit Lillepalu (VAZ-i keskus); 3. Tarmo Trummal (Tallinna Autoveod). A-10: 1. Toomas Seppam (Tempo); 2. Peeter Allas (Tempo); 3. Uno Vilgats (Tempo).

1990

1991

Rahvuslik klass: 1. Tiit Lillepalu (Tiit Lillepalu); 2. Tarmo Trummal (RE Ratas); 3. Urmas Mägioja (U. M. Team). Volga: 1. Marco Pals (SK Tempo); 2. Margus Sepp (AS Merekivi); 3. Aadu Viik (SK Tempo).

1992

ERK: 1. Erki Piirsalu (Atro); 2. Tõnu Soomer (Saue Agrofirma); 3. Tarmo Trummal (RE Ratas). RK Volga: 1. Marco Pals (SK Tempo); 2. Margus Sepp (AS Merekivi); 3. Peeter Allas (SK Tempo).

1993

ERK: 1. Tõnu Soomer (BMW, AS ASC); 2. Kalev Toom (Lada VFTS, AS Figaro); 3. Urmas Mägioja (VAZ 2105, U. M. Team). RK Volga: 1. Marco Pals (Tulika Takso); 2. Margus Sepp (AS Rera); 3. Uno Vilgats (AS Aurem).

1994

Sõiduautod: 1. Kalev Toom (VAZ 2105, Figaro Racing); 2. Erki Piirsalu (Volkswagen Golf, Tallinn); 3. Andres Kaabel (VAZ 2108, Harju).

1995

Sõiduautod: 1. Erki Piirsalu (Volkswagen Golf / VAZ 2108, RaCo Racing); 2. Andres Kaabel (VAZ 2108, A. Kaabel); 3. Tanel Kutsar (VAZ 2105, Tabasalu AK).

1996

1. Toomas Nurmsalu (Porsche 911 SC, Pääsküla); 2. Margus Jamnes (Tallinn); 3. Gunnar Tamm (Tallinn).

1997

1. Toomas Nurmsalu (Porsche 911 SC); 2. Tanel Kutsar (BMW 323); 3. Urmas Nahkor (Volkswagen Golf).

1998

Noored kuni 16 a: 1. Kert Uus (Mitsubishi Colt); 2. Lauri Kotkas (Lada 2105); 3. Kardon Madiberg (VAZ 2108). Juuniorid kuni 18 a: 1. Ivo Tšetõrkin (VAZ 2108); 2. Asper Leppik (VAZ 2105); 3. Holger Kangro (Audi). Sõiduautod: 1. Margus Jamnes (VAZ 2108); 2. Toomas Nurmsalu (Porsche 911 SC); 3. Tanel Kutsar (BMW 323).

1999

1600 cm³: 1. Kalju Holzberg (Suzuki Baleno); 2. Margus Jamnes (VAZ 2108); 3. Einar Valdmaa (VAZ 2108). 2500 cm³: 1. Riivo Pappel (BMW); 2. Alo Hintser (Volkswagen Golf); 3. Erko Eriste (VAZ 21083). Noored: 1. Kert Uus (Mitsubishi Colt); 2. Madis Holtzberg (Suzuki Baleno); 3. Martin Rauam (VAZ 2106).

2000

1600 cm³: 1. Kalju Holzberg (Suzuki Baleno); 2. Margus Jamnes (VAZ 2108); 3. Einar Valdmaa (VAZ 2105). 2500 cm³: 1. Riivo Pappel (Mitsubishi Colt); 2. Alo Hintser (Volkswagen Golf); 3. Marko Mättik (VAZ 2105) Noored: 1. Kert Uus (Mitsubishi Colt); 2. Madis Holzberg (Suzuki Baleno); 3. Lauri Kotkas (Volkswagen Scirocco). Veoautod: 1. Allain Karuse; 2. Helmut Uusmägi; 3. Ülo Värnik.

2001

1600 cm³: 1. Indrek Jakobson (Lada Samara); 2. Renee Pohl (Suzuki Baleno); 3. Einar Valdmaa (VAZ 2105). 2500 cm³: 1. Haiti Arendi (Ford Sierra); 2. Marko Mättik (Lada VFTS); 3. Tenno Kahr (Opel Corsa). Noored: 1. Mario Karuse (Lada Samara); 2. Kert Uus (Mitsubishi Colt); 3. Marko Kuik (VAZ 2103).

2002

1600 cm³: 1. Indrek Jakobson (Lada Samara, Lada Eesti); 2. Mario Karuse (VAZ 2108, A-Karuse AMK); 3. Mait Mättik (VAZ 2101, SK Villu). 2500 cm³: 1. Tenno Kahr (Opel Corsa, A-Karuse AMK); 2. Marko Mättik (VAZ 2105, SK Villu); 3. Margus Jamnes (Lada Samara). Ühisklass: 1. Erko Eriste (Lancia Delta, Erki Sport); 2. Villu Mättik (VAZ 2101, SK Villu); 3. August Paju (VAZ 2105, RS Motorsport). Noored: 1. Risto Mäeots (Peugeot 205, Erki Sport); 2. Ragnar Sepp (VAZ 2105, SK Villu); 3. Jaan Mölder juunior (VAZ 2108, JR Racing Team). Veoautod: 1. Aare Teder (GAZ 51, A-Karuse AMK); 2. Sigmar Tammemägi (GAZ 51, A-Karuse AMK); 3. Jaan Mölder (GAZ 51, JR Racing Team).

2003

ERK standard: 1. Hannes Junker (Opel Kadett, A-Racing); 2. Jüri Azarov (Volkswagen Golf, A-Racing); 3. Toomas Sepp (Volkswagen Golf, Sar-Tech Motorsport). ERK ühisklass: 1. Jaan Mölder juunior (Honda Civic, JR Racing Team); 2. Riivo Pappel (Mitsubishi Colt, JR Racing Team); 3. Jaan Mölder (BMW 325, JR Racing Team). 2500: 1. Haiti Arendi (Ford Escort, Harju KEK Ralliklubi); 2. Mario Karuse (Lada Samara, A-Karuse AMK); 3. Margus Jamnes (Lada Samara).

2004

ERK: 1. Margus Jamnes, Lada Samara (Navaka SK); 2. Haiti Arendi, Ford Escort (Harju KEK RK); 3. Mario Karuse, Lada Samara (A-Karuse AMK). ERK standard: 1. Asso Ojandu, Lada Samara (Märjamaa Rally Team); 2. Toomas Sepp, VW Golf (Sar-Tech Motorsport); 3. Priit Vadi, Honda Civic (A-Racing). Noored: 1. Hendrik Kers, VW Golf (A-Racing); 2. Urmo Luts, VW Golf (A-Karuse AMK); 3. Karl Hans Õunpuu, Lada Samara (Harju KEK RK). GAZ 51/52: 1. Aivar Kender, GAZ 51 (AMK Ligur Racing); 2. Olev Utno, GAZ 51 (JR Racing Team); 3. Jaanus Ligur, GAZ 51A (AMK Ligur Racing). GAZ 53: 1. Aivari Lepik, GAZ 53 (OK TSK); 2. Silver Tammemägi, GAZ 53 (A-Karuse AMK); 3. Argo Allik, GAZ 53 (OK TSK).

2005

ERK 2500: 1. Mario Karuse, VAZ 2108 (A. Karuse AMK); 2. Priit Vadi, Honda Civic (A-Racing); 3. Tiit Rattasep, VAZ 2101 (A-Racing). ERK standard: 1. Mait Koosa, VW Golf (AMK Ligur Racing); 2. Kert Rungi, VW Golf (Erki Sport); 3. Riho Loit, Honda Civic (Erki Sport). Noored: 1. Egon Kaur, VAZ 2109 (Erki Sport); 2. Denes Truu, VW Golf (Erki Sport); 3. Martin Saar, VW Golf (Optitrans Tehnikasport).

2006

ERK 2500: 1. Mario Karuse, VAZ 2108 (A. Karuse AMK); 2. Margus Tammoja, Honda Civic (Erki Sport); 3. Denes Truu, Honda Civic (Erki Sport). ERK standard: 1. Martin Saar, VW Golf (Optitrans Tehnikasport); 2. Alar Hunt, Lada Samara (Optitrans Tehnikasport); 3. Tauri Jaanson, Opel Astra (Erki Sport). Noored: 1. Sten Oja, Lada Samara (SMR Motorsport); 2. Sten Karuks, VAZ 2108 (Yellow Racing Team); 3. Ott Kevvai, Lada Samara (A-Karuse AMK).

2007

ERK 2500: 1. Kalle Kütt, Honda Civic (Erki Sport); 2. Sten Oja, Lada Samara (SMR Motorsport); 3. Riho Loit, Honda Civic (Erki Sport). ERK standard: 1. Toomas Kasenurm, Volkswagen Golf 2 (Optitrans Tehnikasport); 2. Rainer Schultz, Lada Samara (Optitrans Tehnikasport); 3. Ain Heamäe, Volkswagen Golf 2 (Erki Sport). Noored: 1. Sten Karuks, VAZ 2108 (Yellow Racing Team); 2. Sander Roosimaa, Volkswagen Golf 2 (Yellow Racing Team); 3. Arvo Kask, Volkswagen Golf 2 (Yellow Racing Team).

2008

ERC: 1. Martin Saar, Volkswagen Golf 2 (Optitrans Tehnikasport); 2. Sten Oja, VAZ 2108 (SMR Motorsport); 3. Silver Havamaa, Honda Civic Type-R (Erki Sport). ERC Standard: 1. Sten Karuks, VAZ 2108 (Yellow Racing Team); 2. Ain Heamäe, VW Golf 2 (Erki Sport); 3. Tauri Jaanson, Opel Astra (Optitrans Tehnikasport). ERC Junior: 1. Janno Õis, Honda Civic (Erki Sport); 2. Andre Kurg, Lada Samara (AMK Ligur Racing); 3. Arvo Kask, Volkswagen Golf (Yellow Racing Team). Division 1: 1. Imre Saks, Mitsubishi Lancer Evo 5 (Team RRC); 2. Aivars Kokorišs, VW Golf 2 (LAF); 3. Risto Simonen (Subaru Impreza WRX).

2009

ERC: 1. Martin Saar, Volkswagen Golf 2 (Optitrans Tehnikasport); 2. Sten Oja, VAZ 2108 (LaitseRallypark); 3. Rommi Pukk, BMW 318 (Yellow Racing Team). ERC standard: 1. Rainer Schultz, VAZ 2108 (Optitrans Tehnikasport); 2. Janno Õis, Honda Civic (Yellow Racing Team); 3. Vahur Kupper, Opel Kadett GSI (Optitrans Tehnikasport). ERC junior: 1. Andre Kurg, Lada Samara (AMK Ligur Racing); 2. Sander Roosimaa, Volkswagen Golf 2 (Yellow Racing Team); 3. Janno Ligur, Lada Samara (AMK Ligur Racing). Division 1: 1. Aivars Kokorišs, Volkswagen Golf; 2. Andres Hall, Subaru Impreza (B3 Racing); 3. Silvo Viitanen, Ford Focus WRC.

2010

Division 1: 1. Imre Saks, Mitsubishi Lancer Evo 5 (Team RRC); 2. Erki Koldits, Subaru Impreza (A2 Racing); 3. Denes Truu, Peugeot 206 (Reinsalu Sport). ERC 2000: 1. Sten Oja, Lada Samara (Team RRC); 2. Arvo Kask, Volkswagen Golf 2 (Yellow Racing Team); 3. Kevo Kärp, VAZ 2101 (AMK Ligur Racing). Standard 2000: 1. Janno Õis, Honda Civic (Yellow Racing Team); 2. Sander Palmiste, Volkswagen Golf (AMK Ligur Racing); 3. Andre Kurg, Lada Samara (AMK Ligur Racing). Junior 1600: 1. Janno Ligur, Lada Samara (AMK Ligur Racing); 2. Alvar Kuusik, VW Golf (Yellow Racing Team); 3. Enar-Klaus Kunman, Volkswagen Golf 2 (AMK Ligur Racing). Open: 1. Joni Lassila, BMW M3.*

* - Meistrit ei selgitatud, kuna hooaja jooksul osales arvestusklassis alla 5 võistleja. Anti välja hooaja karikas.

2011

Division 1: 1. Sten Oja (Mitsubishi Lancer Evo 6, Yellow Racing Team); 2. Pait Reiman (Mitsubishi Lancer Evo 6, G. M. Racing SK); 3. Helmet Palm (Mitsubishi Lancer Evo 6, Märjamaa Rally Team). Division 1A: 1. Janno Ligur (Lada Samara, AMK Ligur Racing); 2. Arvo Kask (Volkswagen Golf 2, Yellow Racing Team); 3. Andre Kurg (Lada Samara, AMK Ligur Racing). ERK 2000: 1. Reinis Nitišs (Volkswagen Golf 3, SKN Sports); 2. Silver Havamaa (Honda Civic Type-R, Erki Sport); 3. Alvar Kuusik (Volkswagen Golf 2, Yellow Racing Team). RWD: 1. Rommi Pukk (BMW 318, AMK Ligur Racing); 2. Kevo Kärp (VAZ 2101, AMK Ligur Racing); 3. Kalmer Vaht (VAZ 2101, Erki Sport). ERK juunior: 1. Sander Miljand (Volkswagen Golf 2, Yellow Racing Team); 2. Andre Teder (Volkswagen Golf 2, AMK Ligur Racing); 3. Marten Teppan (VAZ 2105, Talvar Racing).

2012

SuperCar: 1. Helmet Palm (Mitsubishi Lancer Evo 6, Yellow Racing); 2. Ruve Veski (Mitsubishi Lancer Evo 6, Elea Racing); 3. Andri Õun (Ford Fiesta MK7 T16 4X4, Reinsalu Sport). TouringCar: 1. Kalmer Vaht (VAZ 2101, Erki Sport); 2. Rommi Pukk (BMW 318, AMK Ligur Racing); 3. Siim Sündema (BMW 318, LaitseRallyPark). Super 1600: 1. Janno Ligur (Lada Samara / Škoda Fabia MK2, AMK Ligur Racing); 2. Arvo Kask (Volkswagen Golf 2, Yellow Racing); 3. Andre Kurg (Lada Samara, AMK Ligur Racing). ERK juunior: 1. Casper Eerikson (Volkswagen Golf, Yellow Racing); 2. Andre Teder (Volkswagen Golf 2, AMK Ligur Racing); 3. Mart Tikkerbär (Lada Samara, Yellow Racing).

2013

Supercar: 1. Sten Oja (Mitsubishi Lancer Evo 6, Yellow Racing Team); 2. Ranno Bundsen (Mitsubishi Lancer Evo 6, PSC Motorsport); 3. Mait Pikkof (Mitsubishi Lancer Evo 6, Yellow Racing Team). TouringCar: 1. Kalmer Vaht (VAZ 2101, Erki Sport); 2. Andrus Karu (VAZ 2105, Yellow Racing Team); 3. Siim Sündema (BMW 318IS, LaitseRallyPark). Super 1600: 1. Arvo Kask (Volkswagen Golf 2, Yellow Racing Team); 2. Jaan Pettai (Lada Samara, AMK Ligur Racing); 3. Priit Rebane (Lada Samara, AMK Ligur Racing). Junior 1600: 1. Casper Eerikson (Seat Ibiza kitcar, Yellow Racing Team); 2. Mart Tikkerbär (Honda Civic, Yellow Racing Team); 3. Keiro Orgus (Volkswagen Golf 2, Yellow Racing Team).

2014

Supercar: 1. Ranno Bundsen (Mitsubishi Lancer Evo 6, Yellow Racing); 2. Andri Õun (Ford Fiesta MK7, Reinsalu Sport); 3. Mart Tikkerbär (Mitsubishi Lancer Evo 6, Tikkri Motorsport). Super 1600: 1. Andre Kurg (Lada Samara / Škoda Fabia, Reinsalu Sport); 2. Priit Rebane (Lada Samara, AMK Ligur Racing); 3. Janno Ligur (Škoda Fabia, AMK Ligur Racing). Junior 1600: 1. Mihkel Varul (Volkswagen Golf / Peugeot 206, PSC Motorsport / Yellow Racing); 2. Robert Reinsalu (Ford Ka MK2, Reinsalu Sport); 3. Keiro Orgus (Volkswagen Golf / Toyota Yaris, Yellow Racing). TouringCar: 1. Kalmer Vaht (VAZ 2101, Erki Sport); 2. Margo Soomets (BMW 318, Erki Sport); 3. Ruve Veski (BMW RX120i, Elea Racing).




2018

Supercar: 1. Andri Õun (Ford Fiesta, Reinsalu Sport); 2. Raini Roomets (Škoda Fabia, Lepp Motors); 3. Ain Laiverik (Mitsubishi Lancer Evo, Printsport Racing). Super 1600: 1. Andre Kurg (Škoda Fabia, Reinsalu Sport) 2. Janno Õis (Honda Civic, Vändra TSK); 3. Mihkel Varul (Peugeot 206, Ligur Racing). Junior 1600: 1. Martin Juga (Lada Samara, Cueks Racing); 2. Marko Andreas Muru (Honda Civic, Erki Sport); 3. Armin-Marlon Mängel (Volkswagen Golf, Vändra TSK). TouringCar: 1. Margo Soomets (Ford Fiesta, AMK Ligur Racing); 2. Siim Sündema (Ford Fiesta, Tikkri Motorsport); 3. Rommi Pukk (BMW 120, AMK Ligur Racing). Crosskart Xtreme: 1. Eero Nõgene (CKR Estonia); 2. Ruve Veski (Elea Racing); 3. Vahur Mäesalu (Reinsalu Sport). Crosskart Xtreme Junior: 1. Joosep Ralf Nõgene (CKR Estonia); 2. Sander Sepp (CKR Estonia); 3. Robert Kutsar (CKR Estonia).

2019

Supercar: 1. Roland Murakas (Reinsalu Sport, Ford Fiesta); 2. Raini Roomets (Lepp Motors, Škoda Fabia); 3. Henri Kalmist (Lepp Motors, Mitsubishi Lancer Evo). Super 1600: 1. Mihhail Simonov (TT Motorsport, Renault Clio); 2. Janno Ligur (AMK Ligur Racing, Škoda Fabia); 3. Toni Reunanen (Reinsalu Sport, Ford Ka). Junior 1600: 1. Marko Andreas Muru (Erki Sport, Honda Civic); 2. Martin Juga (Cueks Racing, Lada Samara); 3. Karl-Kenneth Neuhaus (Cueks Racing, Honda Civic). Touringcar: 1. Kristaps Grunte (Vagi Racing, BMW 120RX); 2. Andrus Karu (Yellow Racing, Ford Fiesta MK7); 3. Siim Sündema (Tikkri Motorsport, Ford Fiesta MK7). Crosskart Xtreme: 1. Eero Nõgene (CKR Estonia); 2. Ande Kiil (ALM Motorsport ); 3. Allan Kakri (CKR Estonia). 1. Joosep Ralf Nõgene (CKR Estonia); 2. Sander Sepp (CKR Estonia); 3. Robert Kutsar (CKR Estonia).
Artikli juurde
16.02.2020
Georg Linnamäe: eesmärk oli Rootsist kogemusi saada
Artikli juurde
13.02.2020
Rallikorraldajate otsus: Alūksne ralli jääb ära
Artikli juurde
16.02.2020
Torn lõpetas Rootsi ralli juunioride arvestuses kolmanda kohaga
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
11.02.2020
Otepää rahvasprint 1+1 8.02.20 (0)
23.01.2020
Monte Carlo ralli 2020 (0)
19.01.2020
Arctic Lapland ralli 2020 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
11.02.2020 14:26
A1M Otepää 1+1 rahvasprint (1)
29.01.2020 22:55
Eelarve (1)
22.01.2020 21:02
Arctic Lapland Rally 2020' (0)
17.12.2019 18:20
Saaremaa ralli 2019 (8)
01.12.2019 09:34
Aasta kokkuvõte 2019 (0)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia