Urmas Roosimaa: Korraldajad võtsid vastu õige otsuse

Võru talverallist osavõtjate nimekirjas poolsada ekipaaži

Talverallile on registreerunud üle veerandsaja ekipaaži

Lõuna-Eesti talveralli peetakse planeeritust hiljem

Koduse rallihooaja avaetapil kavas üheksa kiiruskatset

10. märtsil sõidetaval rallil "Lõuna-Eesti talv 2007" osaleb esialgsetel andmetel kokku 99 rallipaari. Esimese stardinumbri all lähevad Eesti meistrisarja teisel etapil rajale Rainer Aus ja Silver Kütt.

Võru talveralli stardinimekirja avab Subaru - Finest rallitiimi võistluspaar Rainer Aus - Silver Kütt N-rühma Subarul. Nende järel lähevad rajale Toyota Corolla WRC-l võistlevad Mait Meriloo - Peep Kallaste.

"Ei tea, millised teeolud seal on, aga ees kindlasti lihtne olema ei saa," ütles Rainer Aus. "Tegelikult ma ei teagi, millised plussid ja miinused esimesena startimine annab," lisas esmakordselt esimese stardinumbri all võistlema asuv tallinlane. "Jälge pole ees, see võib küll miinus olla."

Hooaja avaetapi üldarvestuse teise kohaga lõpetanud Rainer Aus märkis, et Põlva rallil saadud tulemus lisas veidi optimismi algavaks võistluseks. "Võib-olla natukene enesekindlust tuli, pigem andis see jälle 100 kilomeetrit kogemust juurde," sõnas nüüdseks kolmel korral N-rühma autoga talvistel rallidel osalenud piloot, kel talirallide kogemust kahelt võistluselt ka Lada roolis. "2004. aasta Võru ralli jäi lühikseks, aga see-eest 2005 oli hea!"

Kolmas stardinumber on Võru talverallil broneeritud N-rühma Subarul võistlevale Venemaa ekipaažile Jevgeni Novikov - Aleksei Jermolenko, kes saavutasid võidu Eesti meistrivõistluste esimesel etapil Põlvas.

Lisaks venelastele on rallile registreerunud külalisvõistlejaid ka Lätist, Leedust, Soomest ja Ukrainast.