Kliki siia Kliki siia
Kas pooldad monorehvi nõuet Eesti autoralli meistrisarjas?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
www.veoautodevaruosad.com
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
Karmen Vesselov
23. mai 2009 20:51
Loe kommentaare (2)
Trüki lehekülg
Imre Reisini Volkswagen Golf läheb mahakandmisele. Foto: Timo Anis

Narvas sõideti rallisprindi meistrivõistluste etapp

23. mail toimus Narvas rallisprindi meistrivõistluste kuues etapp. Vaatamata osalejate nappusele pakkusid sprindisõitjad piirilinnas pealtvaatajatele põnevaid elamusi.

Kõige pingelisem sõit oli neljarattaveoliste autode klassis, kus osales viis sõitjat. Võitja selgus viimases voorus, kui võiduvõimalused olid veel Priit Saluril, Ago Ahul ja Kert Uusil. Otsustavas sõidus oli kiireim Saluri, kes edestas viimases voorus Ahut 1,9 sekundiga. Sprindisarja liidrina jätkav Uus jäi kokkuvõttes kolmandaks.

Noortest käis sel korral ainsana rajal V16 klassis sõitnud Miko-Ove Niinemäe.

Klassi 2WD sõitjaid oli kohal seitse. Etapi võitis Hondal võistelnud Kaspar Koitla, kes oli kiireim kõigis sõiduvoorudes. Sarja liider Priit Ollino pidi seekord leppima teise kohaga. Kolmas oli Tiit Rattasep.

Krossiautode klassis oli taas võitmatu Martin Saar, kes on ka punktitabelit ülekaalukalt juhtimas. Teise koha pälvis Tarvo Mardiste, poodiumi madalaimal astmel seisis seekord Henri Franke.

Õnnetult lõppes äsjane võistlus Imre Reisinile, kelle VW Golf juba avavoorus üle katuse rullus. "Trampliinilt maandudes juhtus midagi. Kui rattad hüppe järel vastu maad puutusid, murdis vasaku poolassi kaheks tükiks. Juhitavus kadus ja auto hakkas libisema - algul vastu teeserva, siis vastu puud ja lõpuks lendas üle katuse," selgitas Reisin.

Reisin nentis, et punane Volkswagen läheb mahakandmisele, kuid uue auto ehitus on juba käimas. "Rallikrossi Audi on valmimas," sõnas ta.

Narva rallisprindid on läbi aastate meelitanud võistlejaid hea korralduse ja väärikate auhindadega. Vaatamata rasketele majandusoludele ei tehtud ka seekord järeleandmisi ning nii pälvisid organisaatorid sõitjailt ja pealtvaatajailt kiidusõnu.
Artikli juurde
09.10.2025
Kalle Rovanperä lahkub autoralli MM-sarjast
Artikli juurde
09.10.2025
Krosskartide spirindisari lõpetati Kõrvemaal
Artikli juurde
07.10.2025
Horvaatias selgusid tänavused autoralli Euroopa meistrid
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
29.08.2025
Paide ralli 2025 (0)
27.07.2025
Piiroja rallikross 2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
29.09.2025 15:32
Kulbilohu rallikross 2025 (0)
23.09.2025 01:08
Rally Cēsis 2025 (0)
05.09.2025 01:00
Humus Paide Rally 2025 (1)
03.09.2025 13:06
Jääraja rehvid (0)
31.08.2025 09:41
EST RX + BRX / 5. ETAPP / KEHALA RING / 30.08.2025 (0)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia