07. juuni 2010 2:30

Külalisvõistlejad Poolas kohalikele vastu ei saanud

Euroopa meistrisarja arvestusse kuulunud 67. Poola rallil saavutas võidu N-rühma Subaru Imprezal sõitnud Subaru Poola rallitiimi võistluspaar Kajetan Kajetanowicz - Jaroslaw Baran.

4.-6. juunil peetud Poola ning Euroopa meistrivõistluste etapil saavutasid 58-sekundilise eduga lähimate konkurentide ees võidu Kajetan Kajetanowicz ja Jaroslaw Baran.

Poolakatele kuulus koduselt võistluselt kolmikvõit. Teise tulemusega lõpetasid sõidu Michal Solowow - Maciej Baran (Ford Fiesta S2000) ning kolmandaks platseerusid Tomasz Kuchar - Daniel Dymurski (Peugeot 207 S2000).

Koos Matteo Chiarcossiga võistelnud Euroopa meistrisarja liider Luca Rossetti (Abarth Grande Punto S2000) pidas lahingut kolmandale kohale, kuid pidi tunnistama poolakate ligi 23-sekundilist paremust. Kuigi Kuchar itaallasega peetud duelli võitis, kaotas ta liidrikoha Poola meistrivõistluste arvestuses.

Kolme etapi järel on Poola meistrisarja liider sada punkti kogunud Kajetan Kajetanowicz. Michal Solowow on teeninud 99 ning Tomasz Kuchar 95 punkti. Leszek Kuzajl neljandana on punkte kirjas 70.

Euroopa meistrisarjas kasvatas oma edu 103 punktiliseks Luca Rossetti. Teisel kohal on Luca Betti 40 ning kolmandal kohal Kajetan Kajetanowicz 37 punktiga.

52st alustanud autost lõpetas tänavuse Poola ralli 37.