| võll,
05.09.2003 11:31 |
|
| Nii, nii, tuleb siis täna öösel hakata Lätti minema :)) |
| Teele,
05.09.2003 15:25 |
|
| kus see punktitabel täies ulatuses üleval on? |
| Teele,
05.09.2003 16:49 |
|
| aitäh :) nii et kohtumiseni Lätis :) |
| Teele,
05.09.2003 16:50 |
|
| ahjaa, seda ka et, eestlased hoidke ikka oma lipp kõrgel, nael kummi! |
|