Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
Aivar Ojaperv
05. september 2003 14:41
Tagasi
Trüki lehekülg

Eesti veoautokross tuli Pariisist kilbiga

Kommentaare lisatud: 11

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
vana krossifänn, 05.09.2003 15:33
selle Üloga on nalja jah saanud. Mäletan, kuidas ta Vasalemmas Lihula mehe Ahti Niitvähiga rajal tõukles ja pärast läks õiendama. Lubas, et "ma jätan su näo meelde!" aga järgmisel etapil läks ning küsis oma mehhaanikult: "Kuule, milline see mees oli, kelle näo ma meelde pidin jätma?"

to vana krossifänn, 05.09.2003 15:36
Tead, ma lugesin su kommentaari ja irnusin ikka täiega... Aga ei noh, viimasel ajal läheb elu täitsa uvitavaks siin, väga popp! Kommentaatorid on ka kõvasti etemad kui delfis :)

36, 05.09.2003 16:20
ja ja..mäletame mäletame.. veoauto akanast paistmas kultset hammast ja kultset klosterit koos käega roolil...muhe vana oli ..kuigi eks ta oli tihti teiste sõitjatega nii öelda" vähe ütlemist"

aivar, 05.09.2003 16:54
pildile nii palju täpsustuseks, et Karusest paistab vaid selg. Püstine pruunis kostüümis mees on Alar Kuus, kes praegu (küll harva) Golfiga krossi sõidab.

haukam, 05.09.2003 18:24
"Võistlustele järgnenud mitteametlikus programmis oli Värnik samuti liider - nii viinaviskamises kui ka laulmises, mida ta tõepoolest hästi oskab." - no klge autor, selle viinaviskamise oleks tõepoolest võind mainimata jätta, jobu selline olete!

Allain, 05.09.2003 18:27
Üloga olen palju pulli teinud ja rajal konkurendid olnud.Oli tore koos võistlustel käija ja uusi nippe õppida eriti just mootorite osas oskas ta meile nõu anda.Edu Värnikute tiimile!Tore oleks Ülly jälle rajal näha!


to haukam, 05.09.2003 18:29
kas kõik inimlik on sulle võõras? Ja hoia palun oma mokk maas teise inimese jobuks nimetamisel.

autor, 05.09.2003 18:33
ja mis selles inimlikest asjadest kirjutamises siis halba on? Ülo on täiskasvanud mees ja mees peab oskama ka pidu panna, kui see välja on teenitud. jobud on need, kes avalikult end pühakuks kuulutavad ja samal ajal nurga taga vaikselt tinistavad.

Allain, 05.09.2003 18:41
Minu arusaamine siin artiklis viinaviskamisest on küll posiktiivne .Autor räägib nii nagu asi oli ja olles ka ise peale võistlusi või hooajalõpetamist selles seltskonnas on ainult positiivseid elamusi meenutada.Mehed ju ikka vahel võtavad....

sigmar, 05.09.2003 19:24
Ilus jutt Värnikust!

veokamees, 06.09.2003 20:21
Ülo on super veokamees söna otseses möttes. Mäletan kuidas 80-el Vöru krossidel kui stardis oli 40-50 veokat.See löpes tavaliselt laulupeoga.Ülo ootame sind rajale.

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia