| õnnetu,
07.09.2003 22:13 |
|
| ülimalt kahju, kui nii pedantse täpsusega reegleid vaadatakse! Ometi ei võitnud ju Märtin sellega sekundeid juurde. |
| inimene,
08.09.2003 08:36 |
|
| Solberg on üks kiire noormees, kes julgeb riskida |
| to Rally.ee,
08.09.2003 09:02 |
|
| Suur pilt on teil ju Mäkinenist mitte Solbergist! |
| ka õnnetu,
08.09.2003 11:40 |
|
| No kus nende ajud on, kas seda oli siis enne kinnisesse sõitu raske välja visata. See on ju lapselegi selge, et kinnitamata asju ei tohi autos olla. |
| asi...,
08.09.2003 11:44 |
|
| ...ei olnud lahtises asjas, vaid auto kaalumuutuses |
| pointer (OAO),
08.09.2003 12:46 |
|
| ballast peab olema korralikult kinnititatud ja ise plommitud... nagu räägib tänane sloleht |
| pointer (OAO),
08.09.2003 12:46 |
|
| ise= eelmises kommis sõnaga "isegi" |
| SLÕL,
08.09.2003 14:03 |
|
| sry, aga kes loeb ralliuudiseid SLÕL-est????? seal on kirjas ka, et Anu Saagim sai sünnipäevaks lilli :S |
| Karl,
08.09.2003 15:20 |
|
| Karistada sai Märtin-Park ikka auto kaalujaotuse muutmises ja kinnitamata raskuse autos paiknemise eest!!!! ...mitte auto raskemaks muutmise eest! |
| pointer (OAO),
09.09.2003 14:27 |
|
To SLÕL Oskad äkki öelda, millises päevalehes on paremad spordiuudised, kui slõl-is? Mina ei tea, aga kui soovitad, siis oleks väga tore. Muidugi loen ma uudiseid peamiselt netist ja slõl-ist ei loe praktiliselt midagi peale spordi, aga ikkagi tellin... |
|