| dude,
07.10.2003 16:02 |
|
| muhahaa, 94 nime juba kirjas http://www.rally.ee/?a=a047&b=49 peal, vanad ajad hakkavad tagasi tulema ja läeb huvitavamaks kui rohkesti sõitjaid. Lahe. Huvitav palju sinna rallile minejaid on, kas saab 3-4 tundi praamisabas ka passida :))) |
| Tan,
07.10.2003 16:58 |
|
| kindlasti reede õhtu väike järjekord on, aga ise ikka reede hommiku poole minema siis ei tohiks jama olla. |
| Pug,
08.10.2003 09:07 |
|
| Miks Raidamit pole??? :( |
| vaade,
08.10.2003 14:41 |
|
| võibolla sellepärast et Raidamil on meistritiitli suur karikas käes ja ta ei viitsi enam väikseid meeneid koguda? |
| markkualen,
08.10.2003 18:06 |
|
| kas kellegil äkki kahele rallihuvilisele küüti oleks pakkuda, oleksime väga huvitatud. Tallinast- Tallinnani. |
| pointer (OAO),
09.10.2003 02:25 |
|
| Vähemalt Jalava oma Starletiga jälle kohal:) Lahe vend on ikka:))) Minu lemmik! |
| pointer (OAO),
09.10.2003 02:26 |
|
| Kas mitte Raidam ei öelnud, et kui rallist osavõtt kipub ületama saja kiloeegu piire, siis ei lähe??? Võit ka käes, miks minna siis?!? |
| pointer (OAO),
09.10.2003 02:27 |
|
| Murakas paneb asja ilmselt kinni, või mis Teie arvate? |
| pointer (OAO),
09.10.2003 02:29 |
|
| Kurrr, kui oleks Kuchari, Lindholmi ja Ampoja ka punti saand, siis ma oleks 100 prossa kohal. Hetkel asi nats nutune, sest pean reedel 18-ni tööl olema. Ja sel kellajal Tartust startides läheb asi juba kahtlseks... |
|