Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
02. november 2003 19:13
Tagasi
Trüki lehekülg

Markko Märtin: Tahan hooaja võiduga lõpetada

Kommentaare lisatud: 12

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
Mati, 02.11.2003 19:39
Ohoo, pole nagu Markko stiil, et enne enda võitu kuulutada.
Igatahes mina hoian Sulle pöialt ja peaasi, et tehnika kestaks..

Rasmus, 02.11.2003 20:36
That's the spirit! Kes otse võitma ei lähe see on juba kaotanud ju!

CRG, 02.11.2003 23:09
loodame, et tuleb ka see võit......

Taku, 03.11.2003 13:55
... ja kui ei tulegi võit tulge tagasi kõik :)))))) Õnne Markkole!!! Ja fännid pöidlad pihku ja pühapäeval kiiruskatse otse ülekannet vaatama kanal 2-st :)))

Dixy, 03.11.2003 18:05
Wales Rally Great Britain-on kõige parem,kiirem,olulisem rally kogu maailmameistris.Kui ilm on kuiv siis Markko Märtinil on võimalusi võita GB rallil,kui ta pingutab ja sõidab väga kiiresti(aga hoolikalt et mitte katkestada).Kui tuleb vihm, udu või lumi siis on asi väga,väga keeruline selle pärast et teed on seal väga libedad,aga seda ei hirmuta Subaru ässale Petter Solberg-tema auto on võimas ja ma soovit Talle ja Markkole edu rallil ja et nad rohkem näitaksid show-:)

teravsilm, 04.11.2003 09:32
külapeal räägitakse et üks eesti mees olla jälle MM karusellis tiirmlemas..sedakorda mehaanikuna mingis JWRC tiimis. kas keegi oskab ehk rohkem midagi öelda selle kohta või mis

Matile, 04.11.2003 10:44
On küll varem kuulutanud. Ühel korral. Enne Soomet. Ja vôitis kah! :)

oll, 04.11.2003 15:34
ei tea pole nagu kuulnud midagi sellest mehaanikust. juss roden käis kunagi markkoga kaasas aga nüüd vist enam mitte. huvitav lugu

Pug, 04.11.2003 23:17
Juss oli täitsa Inglismaal eelmine aasta platsis. Tagumist vasakut ratast jne hooldas. Mul pilt isegi sellest ;)

silmapilk, 05.11.2003 09:21
kas keegi sis ei oska öelda mis mehega tegu või... urmo teamis vist vaevalt mõni meie mees kaasas on

pointer (OAO), 05.11.2003 13:17
kas roden mm-i tiimis pole enam?

kalle, 05.11.2003 22:15
ei roden sellest aastast enam pole. ei teagi milleks. ta vist korraldab seda eosi rallit. Rauami boxis marsib ka ringi tavaliselt.

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia