Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
Aivar Ojaperv
10. november 2003 20:55
Tagasi
Trüki lehekülg

Pilk veokameeste töökodadesse

Kommentaare lisatud: 9

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
Saliery, 11.11.2003 01:46
Pilv teeb kaasa arvatavasti siis Lõuna Eesti ralli

allain, 11.11.2003 18:29
gaz 53 täna ostetud läheb ehituseks.üritan viitinas rajal olla.

Six, 11.11.2003 20:39
Tubli Allain see oli juba mehe tegu!!!!!
Loodan et jouan ka sulle konkurendiks!!


to Allain, 11.11.2003 20:41
on ka korralik 53 ,ei te palju ka maksis??

njaa, 11.11.2003 21:41
ok ok väga lahe tõesti aga palju põnevam oleks ikka sõidukate elu olust kuulda nüüd, kes millega rajale tuleb kas on uusi tulijaid jne, niiet hr Aivar võiks selle kohase artikli kah teha. Mina isiklikult ikka sõidukate fänn, sümpatiseerivad vähe rohkem kui veokad, aga see siiski minu isiklik arvamus ja mõttekäik.

to njaa, 11.11.2003 21:43
miks ise ei tee?

njaa, 11.11.2003 22:25
seda ma arvasingi et selline vastus tuleb! Pole lihtsalt nii suur fanat et sellega tegeleda, lihtsalt avaldasin arvamust et mulle nt meeldiks lugeda "sõidukatest" rohkem.

aivar, 12.11.2003 11:21
mul pole artikli tegemise vastu midagi, aga seletaksin siiski ühe asja üle - teeme kõik siia artikleid muu töö kõrvalt vabast ajast. lihtsam on alati kirjutada teemast, mida rohkem valdad. kuna ma praktiliselt kõiki veokamehi tunnen ja nendega suhtlen, siis tulevad ka sellest alalõigust artiklid kergemini. sõidukameestel ei maksa aga häbeneda - kui kellelgi on miskit uudist, võtke rally.ee-ga ühendust ja lood muudkui tulevad.

Marko Luhthein, 28.11.2003 01:24
Mul on väga hea meel Aivari artiklit lugedes
tõdeda,et paljudele tõsistele tegijatele see meie
53-e klass meeldib. Seda kinnitavad ka kõik
huvilised,kellega nõu pidades seda masinaklassi
olen elustada püüdnud. Mõte ongi selles,et toimiks ka odavam ning võrdsem võimalus
tegeleda veoautospordiga kui seda on rahakotile kulukas 51/52 .

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia