| zzz,
12.11.2003 10:22 |
|
| sapakad tulevad sinna mossedega rinda pistma |
| ...,
12.11.2003 22:15 |
|
| need mossemehed on ikka parajad segopead küll, minul hakkaks elust kahju, aga kui vaadata neid viimase sprindi hüppeid, siis võib öelda, et need mehed juba surma ei karda....igal juhul, õnne! |
| ints,
13.11.2003 19:18 |
|
| Parandus - nad ei karda auto lagunemist nii nagu 2wd ja 4wd mehed. Mosse raud on ikka jupp tugevam ja kui peakski lagunema siis ka jupp odavam. |
| timmmu,
19.11.2003 18:28 |
|
| misse hind on, kui üldse on? |
| zzz-le,
25.11.2003 12:14 |
|
| ei tule |
| Mosu mees,
30.01.2005 12:59 |
|
| ma ei saa aru mida te mõlisete selle mosseliiga kohta kui te ise ei oska sõita ja mosse on üks parimaid rallisid ja meelelahutusi |
|