| badboy,
30.11.2003 11:38 |
|
| väga hea rada on see. Kiitus tegijatele |
| Jürrarrak,
30.11.2003 15:33 |
|
| see on hea uudis! |
| mõttetu,
30.11.2003 17:13 |
|
| mõttetu rada |
| soidumees,
30.11.2003 17:54 |
|
| Kui uus osa tuleb kiire ja lai siis on kyll vaga lahe, sest praegu on kyll r6vedalt kitsas. |
| To mõttetu:,
30.11.2003 23:52 |
|
| Kas me saame sinu tehtud raja mõnusid ka kuskil nautida???? |
| muhv,
01.12.2003 08:30 |
|
| mehed hüpe ka sisse, hüpet on vaja, muidu tore rada!!! |
| mõttetu,
01.12.2003 13:08 |
|
| Palun väga. Tulge Orikülla |
| To mõttetu:,
01.12.2003 14:26 |
|
| Need kaks rada natuke teisel põhimõttel ju rajatud! |
| To mõttetu,
01.12.2003 14:27 |
|
| Ja kui palju on vaja rahakotti kergendada, et seal sõita saaks???? |
| paksuke,
02.12.2003 18:02 |
|
| viimane kord oli 200EEKi/h |
|