Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
02. detsember 2003 15:32
Tagasi
Trüki lehekülg

Rahvaspordi hooaeg lõppenud

Kommentaare lisatud: 11

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
kolb, 03.12.2003 10:03
ehee, laupäeval saab siis jälle viina võtta... äkki isegi medali saab :))

sass, 03.12.2003 10:09
Ime et nad autasustamist hommikul kell 10 ei korraldanud

to sass, 03.12.2003 10:24
hommikul kell 10 võib ju lõpetada:P

kolb, 03.12.2003 10:52
hommikul kell 10 saab lõpetada tõesti, siis lähme kambaga ja sõidame veel Tartus ärajäetud katsed ka läbi. Siis jälle õhtul põhjust võtta!
Aga õnnitlused võitjatele. Muide, kas sellel aastal ka keegi orienteerumises kadunudks jäi?

elagu, 03.12.2003 14:30
elagu rahaga voitjad

RNT, 04.12.2003 09:29
Kahjuks või õnneks ei võimaldanud selle hooaja orienteerumiste raskusaste kellelgi ära kaduda. Küll oli aga verd ja plekimõlkimist :-)

Mari, 04.12.2003 11:07
Ühe asjatundmatu kommentaar.

Arvasin,et päkapikud sahistavad akna taga, aga oh ei, ikka see kadeduseuss närib kellegi hinge nii, et susin kuulda. Tegelikult enamus meist, kes teile kaasa elavad, on tänulikud selle vaatemängu ja põnevate hetkete eest, mida te meile pakute. Vaadates avadefileedel Teid koos autodega, peate olema üks väga hoolitsev ja soliidne seltskond. Ja paljud naised teavad ka seda, et alati ei ole mehe rahakoti paksus ja auto suurus võrdeline tema muude omadustega. Meie jaoks olete Te kõik ühtmoodi head ja Rahvaspordis võidavad KÕIK. Lihtsalt, et asi oleks huvitavam ja põnevam, selgitataksegi välja iga hooaja parimad. Ilusat koosviibimist ja kõike head uueks alguseks!

ets, 04.12.2003 11:14
Mari: Suured tänud ilusa arvamuse eest kõikidelt mosseliigakatelt...

keps, 04.12.2003 14:42
Tubli Mari, järgmisel aastal võta kõik oma vabad sõbrannad ka kaasa kui võssa vaatama tulete, siis pärast poistel hea tantsu ka lüüa peale rallit :)))) Hästi läheb, siis äkki sõitu ka teeme ;)))

väntvõll, 08.12.2003 21:45
pidu oli vähemalt vägev:))
ja karikad samuti:)

keps, 09.12.2003 08:23
krt, mul siiamaani pea tuikab otsas ;))

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia