Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
19. jaanuar 2004 22:31
Tagasi
Trüki lehekülg

Jaanus Ligur: Libedal käis võitlus iseenda ja autoga

Kommentaare lisatud: 10

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
vaataja, 19.01.2004 23:28
Kahju et auto valule vastu ei pidanud.Olen näinud seda " HULLU " ennegi kihutamas .pole mingi ime et gaz ike talle lahjaks jääb. Igaljuhul tahaks Jaanust ikkagi väikse bagiga kihutamas näha. Edu Ligur tiimile!!!!!!!!!!!!!

gaz-51, 19.01.2004 23:31
kahju on tõesti, et veokaid nii vähe stardis oli ja veel vähem lõpetas. oleks Liguri auto vastu pidanud oleks tulnud ka rallivõit!

kuid edu sulle tallinna rallil ja loodame, et sinna ikka rohkem gazze välja tuleb!

dude, 20.01.2004 01:39
Räägitagu mida tahes, aga tegelikult on kiirete GAZide liikumine, kui neid ikka palju rajal, omaette elamus. (Vanamölder, Müil, Liblik, Ligur, Prukner, Utno, Mölder jt) on ikka kiireid aegu näidanud läbi aastate. See oleks tegelikult nukker, kui veokate klassis sõitjaid väheks jääb ja rallis see masinaklass kiduma jääb ja ära kaob, nagu juhtus Volgade klassiga. Mäletan et omal ajal Saaremaa rallil (aasta kahjuks ei meenu), jäi 5 minutit enne startinud Volga küll veokameestele jalgu, aga kes veel mäletab aega kui pooled ralliautodest olid Volgad, see oli täitsa äge ralli :) Lühidalt mõte selles, et konkurndid, tehke Mölderi elu A5-s kibedaks ja meelitage korraldajd soodsa registreerimistasuga rohkem veokaid rajale!

Pug, 20.01.2004 12:17
Heh,
Mölder A5's oli suht naljakas. Tamula järve "auring" näitas seda ehedalt.

tarmo, 20.01.2004 15:21
Ligur võiks tõesti bagile tagasi pöörduda, ei saa aru, kuidas ta sellest veoka kasuks loobuda võis.

to Pug, 20.01.2004 15:38
ega Mölder ei sõitnud seda "auringi"!
"auringi" sõitis Tammeka...

to tarmo, 20.01.2004 15:41
miks tagasi bagile?
gazze niigi vähe ju

tarmo, 20.01.2004 17:41
Sõidubagisid on hulka vähem kui GAZe. Liguri ja Pedrase loobumise järel sai ala Eesti tasemel jubeda löögi. Mu mõte ei tähendanud seda, et mul veokate vastu midagi oleks.

Pug, 20.01.2004 20:10
SORRY! Minu viga :(

ta..., 11.02.2004 19:51
ma tahan pilti

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia