| Dimas,
05.02.2004 12:28 |
|
| Petter on väga,ma mõtlen VÄGA kiire rallymees.......ta on ettevaatlik,aga elus keegi ei tea mis võib juhtuda..eriti autospordis:P:P:P |
| Ennustaja,
05.02.2004 14:16 |
|
mehaanikud parandavad auto ära ja siis on ta pühapäeval võitjana finišis ka! kord juba juhtunud sedasi temaga... |
| maks,
05.02.2004 17:18 |
|
| TRA INIMESED, testikatse näitab nii palljuuuu!!!!-0, nulllll |
| zar,
05.02.2004 18:26 |
|
| see on see kihutamine.... |
| Arts,
09.02.2004 12:56 |
|
| Mingi Belgia numbrimärki kandev Volvo keeras talle lihtsalt ette, väga haiglane. |
|