Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
Aivar Ojaperv
09. veebruar 2004 15:53
Tagasi
Trüki lehekülg

Tapa jäärajal oli põnevust viimaste startijateni

Kommentaare lisatud: 12

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
JÄLGINU, 09.02.2004 20:26
Se ilmale vaatamatta vägagi norm üritus ,arvestades seda ,et noortele harva midagi põnevat siin kandis pakkuda on!!

siim, 09.02.2004 20:38
ma jälgisin kah seal võistlust ja oli tõesti palju nalja ja põnevust.eriti hoidsime pöialt silja vagulale ja kalle adratile sest nad on meie kandist.

bumm, 09.02.2004 21:54
üritus oli jah väga hea;) pühapäevane isa-poja sõit oli ka hea...

sõidumees, 10.02.2004 16:24
Hea, et on korraldajaid kes viivad läbi selliseid võistlusi. Rada oli hea ja huvitav v.a selle sulamine. Aga ega ilm korraldajate teha polnud. Andke aga minna ja tehke veel mõni selline võistlus. Hetkel ilma on - tuleb aga pisut kasta ja vaba nädalavahetus leida!!! Mina oleks igaljuhul osavõtjana käsi...

K, 13.02.2004 12:46
Jah loodame, et Rauam vahepeal täitsa pankrotti ei lähe.

sõidumees, 13.02.2004 14:59
Võiksite korraldada 22 veebruar. Nagunii Peipsile teisest Eestimaa otsast minna ei viitsi. Tehke asi ikka ära!!! Samal rajal oleks see ideaalne!

plekikiisu, 13.02.2004 15:09
aga kuidas sobiks 24. veebruar, teisipäev? Riigipüha, vaba päev enamikul ja ei sega teisi sõite kah

sõidumees, 13.02.2004 16:29
Mina soovitan siiski 22 veebruar. 24-ndal on üks sõit juba toimumas. Seda suurelt ei reklaamita, aga kohale on minemas paremik. Nii et vahet pole kas 22 voi siis 24. Nagunii kattub teise võistlusega.

sõidumees, 13.02.2004 16:45
22 vist Jaanimäel midagi plaanis. Siis ehk 24 Tapal!

plekikiisu, 13.02.2004 17:11
teistega kattuvaid sõite teha ei tahaks, võistlejad ja korraldajad on kõik inimesed. küllap me kusagilt mõne "augu" ikka leiame - tänu teie positiivsele suhtumisele oleme igatahes valmis korraldama

rootsikunn, 13.02.2004 20:18
kas keegi tiab kindlalt midagi 24. kuupäeva kohta, on järsku kusagil midagi toimumas? ja kui on siis kus?

sirts, 16.02.2004 11:18
Tänud suured korraldajatele! Kõik sujus minu meelest OK!
Kuna käisin ise sõitmas huvitab mind, kas keegi pilte ka tegi?

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia