| fänn,
17.02.2004 17:46 |
|
| Väga tegijad mehed! |
| njaah,
19.02.2004 16:39 |
|
| njaah...ei oska nüüd arvata kas nad nii tegijad ikka on |
| omad poisid,
19.02.2004 18:03 |
|
loomulikult on tegiad!!!!! siin polegi midagi arvata
|
| Tartlane,
20.02.2004 11:58 |
|
| Pull värk,selle autos istuv kaaridlugeja, suudaks oluliselt kiiremini sõita kui piloot :) |
| doc,
20.02.2004 13:42 |
|
| Tartlane, mis see sinu asi on! |
| Pug,
20.02.2004 14:07 |
|
| Njaa. Suudaks kindlasti, aga money talks something walks ;) |
| mäks,
20.02.2004 17:01 |
|
| Jälle on mingid täitsa suvalised võhikud hakanud sõna võtma. |
|