Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
06. aprill 2004 18:20
Tagasi
Trüki lehekülg

Tallinna rallile on registreerunud poolsada rallipaari

Kommentaare lisatud: 34

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 | 21-40 |
 
urueesel, 06.04.2004 18:36
Registreerunud võistlejad: http://www.rally.ee/?a=a047&b=103

Jon, 06.04.2004 19:16
Peugeot 206 WRC esmakordselt Eestis :)

jj, 06.04.2004 21:45
Murakas võiks ka veel nimekirja lisanduda siis saaks tõelist heitlust näha Lindholmi ja muraka vahel

dude, 06.04.2004 21:51
No ega Murakas ainsa eestlasena vertsuga rajale ei pruugi tulla :) Elame-näeme, registreerumise lõpuni on veel omajagu aega ja nagu teada, mitmed jätavad oma nimede kirjapanemise nö viimasele minutile.

Maks, 06.04.2004 22:33
Lindholm ikka vast tugevam kle, või mai tea kah, vana ta on?

heh, 06.04.2004 22:57
Ei Lindholm ikka kindlalt kiirem mees....ta ju isegi sõitnud Peso tehasemeeskonnas....aga vanust vist ikka on yle 30 ikka....mingi Grönholmi eakaaslane umbes

3dpwrc, 06.04.2004 23:10
Lindholm võitis see ralli juuba kolm korda 1994, 1995, 1996. Ja ta on juuba üle 40...

1234, 07.04.2004 01:25
Basti on Bosse ja beso testi sõitja hetkel. Varem on olnud ka fordi testsõitja ning audi tehase sõitja . Üli kõva ,et selline mees jääle Eestis stardib.

fän, 07.04.2004 08:32
kus veokad on?

to dude, 07.04.2004 09:09
kes need sepad on siis kes meil WRCdega tulevad. peale muraka.. kas see on see keda ma arvan et ta on või...

huviline, 07.04.2004 10:56
to dude

kõiki huvitab ju kes need veel siis wercuga rajale tuleb.

räägi välja

3dpwrc, 07.04.2004 11:06
he-he.... Käo/Lepikson ???

muhv, 07.04.2004 11:08
Tuleks isegi, aga krt täpselt pool milli jääb puudu :((((

heh, 07.04.2004 21:16
võibolla tuleb Mölder junn....Murakaselt renditud wrc ga

hehheh, 08.04.2004 09:17
no noh... uvitav küll.. mis siis nii väga muutub..

Timps., 08.04.2004 09:48
Klge jaha rääkige nüüd välja, et mis värk on, kes siis selle wrc-ga tuleb? Mul on küll omad kahtlused, vaadates siin viimase aja sündmusi jne, kuid tahaks kinnitust!

ivo, 08.04.2004 16:30
kes ikka siis tuleb?????????

IRW, 08.04.2004 16:37
IRW

ivo, 08.04.2004 16:50
no mehed ärge jamage, kes siis tuleb?

ajeltõm-väheke, 08.04.2004 17:06
mõelge siis väheke!!!! loogiline värk väheke !!

 

| 1-20 | 21-40 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia