| Jon,
06.04.2004 19:16 |
|
| Peugeot 206 WRC esmakordselt Eestis :) |
| jj,
06.04.2004 21:45 |
|
| Murakas võiks ka veel nimekirja lisanduda siis saaks tõelist heitlust näha Lindholmi ja muraka vahel |
| dude,
06.04.2004 21:51 |
|
| No ega Murakas ainsa eestlasena vertsuga rajale ei pruugi tulla :) Elame-näeme, registreerumise lõpuni on veel omajagu aega ja nagu teada, mitmed jätavad oma nimede kirjapanemise nö viimasele minutile. |
| Maks,
06.04.2004 22:33 |
|
| Lindholm ikka vast tugevam kle, või mai tea kah, vana ta on? |
| heh,
06.04.2004 22:57 |
|
| Ei Lindholm ikka kindlalt kiirem mees....ta ju isegi sõitnud Peso tehasemeeskonnas....aga vanust vist ikka on yle 30 ikka....mingi Grönholmi eakaaslane umbes |
| 3dpwrc,
06.04.2004 23:10 |
|
| Lindholm võitis see ralli juuba kolm korda 1994, 1995, 1996. Ja ta on juuba üle 40... |
| 1234,
07.04.2004 01:25 |
|
| Basti on Bosse ja beso testi sõitja hetkel. Varem on olnud ka fordi testsõitja ning audi tehase sõitja . Üli kõva ,et selline mees jääle Eestis stardib. |
| fän,
07.04.2004 08:32 |
|
| kus veokad on? |
| to dude,
07.04.2004 09:09 |
|
| kes need sepad on siis kes meil WRCdega tulevad. peale muraka.. kas see on see keda ma arvan et ta on või... |
| huviline,
07.04.2004 10:56 |
|
to dude kõiki huvitab ju kes need veel siis wercuga rajale tuleb. räägi välja |
| 3dpwrc,
07.04.2004 11:06 |
|
| he-he.... Käo/Lepikson ??? |
| muhv,
07.04.2004 11:08 |
|
| Tuleks isegi, aga krt täpselt pool milli jääb puudu :(((( |
| heh,
07.04.2004 21:16 |
|
| võibolla tuleb Mölder junn....Murakaselt renditud wrc ga |
| hehheh,
08.04.2004 09:17 |
|
| no noh... uvitav küll.. mis siis nii väga muutub.. |
| Timps.,
08.04.2004 09:48 |
|
| Klge jaha rääkige nüüd välja, et mis värk on, kes siis selle wrc-ga tuleb? Mul on küll omad kahtlused, vaadates siin viimase aja sündmusi jne, kuid tahaks kinnitust! |
| ivo,
08.04.2004 16:30 |
|
kes ikka siis tuleb?????????
|
| IRW,
08.04.2004 16:37 |
|
| IRW |
| ivo,
08.04.2004 16:50 |
|
no mehed ärge jamage, kes siis tuleb?
|
| ajeltõm-väheke,
08.04.2004 17:06 |
|
| mõelge siis väheke!!!! loogiline värk väheke !! |
|