Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
10. mai 2004 20:13
Tagasi
Trüki lehekülg

Tapa rallisprint lõpeb veokate krossiga

Kommentaare lisatud: 16

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
Saliery, 12.05.2004 13:05
Seda juttu juba lugedes tuleb hea meel. Loodan et tuleb hästi palju võistlejaid. Ise tahaks ka kindlasti kohal olla. Soovin Edu

EMC, 12.05.2004 17:04
No sellise asja nimel ajame oma masina ka rallisprindi starti:)

Kuits, 12.05.2004 17:19
Tapa GAZ-il võidakse mõni GAZ ära tappa küll:)

Aivar to Kuits, 12.05.2004 17:28
aga millegi pärast ei näe ma veel sinu nime registreerunute hulgas:) olgu aga olla ja kähku:) Palju teid sealt Võru kandist on tulemas?

Kuits, 12.05.2004 18:13
No nüüd peaks nimi kirjas olema kah. Sai vast piisavalt kiiresti:) Aga meid on siit ikka tulemas hea hulk, vaata et rohkemgi kokku ei tule kui Virumaa mehi:)

Op.Kõps, 12.05.2004 19:33
Aivar..sulle yx kodune ylesanne..kindlasti sa tead kus on võimalik osta suurt bagi või ted kes myyb..kas või vene ajal sõitnud.

aivar, 13.05.2004 08:50
tean küll. võta mailitsi ühendust või küsi otse

Op.Kõps, 13.05.2004 19:57
Ei tea sinu maili...aga tapal saab sellest täpsemalt rääkida...
Kyl me võrumaa hulludega sinna kohale vajume..

teadja, 18.05.2004 07:46
Lugedes raja tutvustusest tahab korraldaja võistlusautode massilist rehvide purunemist korraldada,kuna see vana garazide ala on täis igasuguseid torikaid. selle üle peaks mõtlema.

korraldaja, 18.05.2004 11:21
rahune maha, teadja. seal on ka klaasikilde, plekitükke ja muid õudseid asju. loomulikult koristatakse need võistluspäevaks ära.

myy, 19.05.2004 22:42
ma ennustan et sprinti tuleb 10 gaz ja krossi 20, ehitan endalgi veel, pulli saab

Op.Kõps, 22.05.2004 19:23
Oi kurat Tapal tuleb julm andmine...Seal näeb katuseid.

myy, 28.05.2004 00:34
arvata võib

munz, 29.05.2004 17:17
korraldus oli ikka buuu...esimest korda vist võtsid kohtunikud aega

myy, 29.05.2004 20:57
kross kujunes sellisex nagu arvata oli rallimehed ees ja siis krossimehed, kes olid enne võistlust äksi täis et kohe teeme säru, sorry mehed es trehvand:) olex veel pruku ka starti tuld polex vist kolmandat kohta ka krossimeestele jäänud@irw muidu igati korralik yritus, veits pandi ajavõtmisega puusse, aga see oli vesi mõne mehe veskile:)

pukipoiss, 30.05.2004 01:00
Kas oskab keegi öelda palju veokaid ka krossi jaoks järgi jäi, tahaks minna pühapäeval 30.05 vaatama või lagunesid paljud neist ära,kes sprinti sõitsid.

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia