| Mati,
13.05.2004 15:46 |
|
| Mehed, mis sünnib!! Kui kokkulepe, siis peab sellest kinni pidama!! |
| WRC666,
13.05.2004 16:22 |
|
| Kuradile, sellest ei sõltu nüüd küll midagi. Rovanperä treeningauto auto oli tema arvates täielik saast, Grönholmi Mitsubishil purunes sharniiriots. |
| ...,
13.05.2004 16:28 |
|
| niimoodi ei jõua siin maailmas kuhugi,kui ainult vaatad,et keegi teine liiga ei saaks... |
| äpu,
13.05.2004 18:30 |
|
| nii kõrge mängu juures ei maksa kokkulepe midagi kui see just paberil pole. Meenutage kas või subaru & mätini omaaegset lepet!!! |
| konsultant,
15.05.2004 21:42 |
|
| Härrased! "äpu" on ainukesena kahe jalaga maapeal.Ainult paber maksab!!! |
|