|
Otsing
|
Sisukord
|
Reklaam
|
Kontaktinfo
Aktuaalne
|
Uudised
|
Fotoalbumid
|
Foorum
Võistlused
Autoralli
Rallisprint
Rallikross
Autokross
Superkross
Rahvakross
Rahvaralli
Rahvasprint
Jäärada
Meedia
Uudised
Artiklid
Intervjuud
Online intervjuud
Fotod
Kalender
Dokumendid
Ankeedid
Juhendid
Profiilid
Võistlejad
Kuulutused
Sõidukid
Varustus
Varuosad
Varia
Rehvid / veljed
Viited
Vaata viiteid
Päevapilt
Küsitlus
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Jaspar Vaher
Robert Virves
Patrick Enok
Romet Jürgenson
Vasta
|
Tulemus
Teata meile
rally.ee
lugeja saab sündivate uudiste kohta ise vihjeid anda:
E-posti aadress:
Saada teade
Partnerid
rallifotod.eu
Avaleht
>
Uudis
> Kommentaarid
rally.ee
24. mai 2004 16:54
Tagasi
Trüki lehekülg
Pärnu rahvaralli linnakatse toimumine kahtluse all
Kommentaare lisatud:
72
Sorteeritud esimestena:
Uuemad
Vanemad
|
1-20
|
21-40
|
41-60
|
61-80
|
villu
, 24.05.2004 17:00
Kuskohas nende allkirjadega tutvuda saab? Tahaks teada, kas ma naabrile tere ikka veel ütlen..
dude
, 24.05.2004 17:03
jah, paluks nimeliselt, kes on need põrsad, kes niigi kiduvat autosporti ruineerivad suvepealinnas? rally.ee on nõus ehk annetama tiitli pärnule kui kõige autospordivaenulikumale linnale!
aivar
, 24.05.2004 17:21
nüüd saavad linnavõimud oma suhtumist näidata. nagu ma aru saan, on luba katse korraldamiseks antud ja kui see nüüd tühistatakse, siis on tegemist puhtakujulise populismiga, et neile 120-le kodanikule meeldida.
villukas, kas need 120 elanikku on mingid erinärvilised kodanikud, et ei kannata sajakonna auto möödumist välja? ma peaksin sellisel juhul vist hoopis hullumajja minema - ühelt poolt maja sõidavad mul autod mööda (pole lugenud, kui palju), teiseltpoolt rongid (oma 30-40 koosseisu ööpäevas).
muhv
, 24.05.2004 17:26
kähku toetajate allkirju koguma , meid ju rohkem :)))
no on ikka krdi.... mida see neid segab aru ma ei saa...
villu
, 24.05.2004 17:27
to aivar
Pole õrna aimugi. Eramajade rajoonis on muidugi 120 inimest üsna märkimisväärne hulk, aga loodan siiski, et linnavalitsus ei lase end mõjutada.
Mida need inimesed virisevad - linn teeb neile teed - jätku ükski kord kaikaid kodaratesse viskamata. Aga kusjuures see on Pärnule nii omane, et igas asjas nähakse halba ja alati virisetakse.
aivar
, 24.05.2004 17:38
120 allkirja pole Pärnu suguses linnas mingi hulk. soovitan, et võetaks vaevaks ka kontrollida, kas need allkirjad on reaalsed ja pärinevad piirkonna elanikelt või koguti neid kusagil turuplatsil. ma võin kolme õlle peale kihla vedada, et suudaksin homme hommikuks koguda 120 allkirja, mille andjad nõuaksid näiteks punaste autode ärakeelamist
Rally fänn
, 24.05.2004 17:52
Teeks sellise ettepaneku, et kõik kes seal oma allkirja andsid ei saa enam mitte halli pennigi toimetuleku toetust "kohalikult omavalitsuselt" ehk siis "maksumaksjalt" kes oleme meie "Ralli huvilised"!
Ja kui talvel vaja nende maja eest lund ära lükata või mingit muud tööd teha, tehku ise oma raha eest, vaatame siis kui mitu allkirja kogutakse! Siberisse tuleks kõik sellised Jobukakid saata nagu vanasti tehti!
xxx
, 24.05.2004 17:56
aga siis peax linn ilmselt hüvitama ka legendide uue trüki sest need peax juba valmis olema
Rally fänn
, 24.05.2004 17:56
Kui see neil läbi läheb - siis võiks protestiks, kõik kel auto vähegi normaalselt kõvemat häält teeb, sinna sõitma minna edasi tagasi ja normaalselt müra tekitada 4 tundi! nii umbes 50 autost piisaks et asi toimiks!
xxx
, 24.05.2004 17:57
mix peax me tegema koguaeg igasuguste idiootide pärast legendi parandusi las trükivad uue legendid
xxx
, 24.05.2004 17:59
aga selle võix tõesti ära teha võtame grupi kokku!!! ja mix ainult 4h? on võimalik ju sisustada teve öhtupoolik pärast rallit näitex öösel kella neljani!!!
xxx
, 24.05.2004 17:59
pärnakad te kahetsete kui te rahvarallurite vastu hakkate!!!
to xxx
, 24.05.2004 18:33
ega vist muidu nende "idikate" - allkirja andjad, vastu ei saa kui hakkata vastu aktsioone tegema! Muidu hakkavadki ennast Pärnu linna omanikeks pidama!
zar
, 24.05.2004 18:47
jumala haiged...
Normaalne
, 24.05.2004 19:48
Vaadaku linn kas nende vastaste kukrust ka miskit linna eelarvesse ja teede heaolu taastamisse kukub.
Mees eelarvamusteta
, 24.05.2004 19:51
Just seesama inimene viriseks ka siis kui ta tänavale astudes sopalompi sattuks ja keegi seal ei liikleks, see tähendaks, et ei ole alust tänava renoveerimiseks.
või äkki
, 24.05.2004 19:54
tõesti ei usu, et nende tänavate vähegi arukamad ja rahakamad elanikud nii eelajaloolisele mõttele a`la "ränirahnud" tulla võisid.
...
, 24.05.2004 22:06
a korjaks pool allkirju ka ??? arvan et neid tulex kordi rohkem
Pug
, 24.05.2004 23:38
Teeks siis ranna juures katse. Seal on head kohad kurvamiseks.
Pange "rallivihkajate" tänavate nimed üles. Lähen rokin seal oma rallikaga öösel ;)
Kõrkjas
, 25.05.2004 01:33
Tooge katse jah randa. Siis ma ei pea ennast isegi välja ajama et rallit vaadata :D
|
1-20
|
21-40
|
41-60
|
61-80
|
Kasutajakonto
Kasutaja:
Salasõna:
Registreeru kasutajaks
Unustasin parooli
Nädala uudiste TOP
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Autotest
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
Fotoreportaažid
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026
(
0
)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026
(
0
)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025
(
0
)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
Diskuteeri ja avalda arvamust
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026
(
0
)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026
(
0
)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu
(
0
)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026
(
2
)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026
(
2
)
Vaata foorumiteemasid
Avaleht
|
Otsing
|
Sisukord
|
RSS
|
WAP
|
Reklaam
|
Kontaktinfo
|
Reeglid
Kõik õigused kaitstud © Dangerman OÜ.