Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
Aivar Ojaperv
01. juuni 2004 13:22
Tagasi
Trüki lehekülg

Tapa rallisprindil tehti rohkelt sõiduvigu

Kommentaare lisatud: 9

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
aivar, 01.06.2004 13:34
nagu juba ma galeriisse kommentaariks kirjutasin, on sprindist hunnik fotosid. aga nende ülesriputamisega läheb natukene aega, sest ülemus arvas, et võiksin vahelduseks töökohal ka viibida.

Andu, 01.06.2004 13:50
Noo nooh, polnud ju kellegile kaevata ka, et kell streigib, kuna võistluste juht ei viibinud võistlustel :P

to andu, 01.06.2004 14:22
tema kaebas ka kehalas täpseltsamamoodi,et tema kell näitas teisiti vist

ahv, 01.06.2004 18:51
huvitav jah et ühel mehele alati liiga tehakse ja vale aeg pannakse!!! Irw....

vaataja, 01.06.2004 21:30
Mõttetu üritus!! Rahvast vähe ja osavõtjaid veel vähem! Pluss veel kahtlane kohtunike tegevus!

pealtvaataja, 03.06.2004 11:35
huvitav oleks teada kuidas kolmandas voorus ajad ligi 6 sek paranesid-kas tõeasti kõik sõitjad parandasid ennast nii palju. Arvan, et ennem viimast vooru kohtunikud ikka kruttisid oma stoppereid ja tekitasid ebaõige olukorra nende ees kes ei saanud kolmandat sõitu sõita.

asjalikum pealtvaataja, 03.06.2004 12:16
sa "pealtvaataja" pole vist sprintidel just sage külaline? ajad paranevad pidevalt, eriti kolmandates voorudes. muidugi võivad tingimused muutuda (vihm, rööbas), aga Tapal viimased kaks eriti ei seganud, samal ajal hakkas rada lahtistest kividest puhtaks saama. kaheveoliste puhul oli aegade paranemine loogiline. see mees, kes aegade pärast lõugas, teeb seda igal pool - kui aegade üle vaielda ei anna, siis on tal kindlasti mõned tehnilised probleemid. minu arust oli sama mees see, kes mullu nõudis Vasalemmas väikse Möldri auto lahtivõtmist - mingi jama seal igatahes oli.

huviline, 04.06.2004 12:30
kurat küll aga pilte küll üleval ei ole mis kam on?

mõtlik, 19.06.2004 20:51
Kahjuks teavitati kohtunikke võistlusest alles paar päeva enne võistlust ja varustuse komplekteerimine on ikka korraldaja rida olnud...

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia