Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
13. juuli 2004 12:36
Tagasi
Trüki lehekülg

RS Rallile registreerus 69 võistluspaari

Kommentaare lisatud: 14

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
kitcarman, 13.07.2004 13:44
Ega keegi ei tea kas Murakas on kiivri nurka visanud või miks ta ei võistle? Väga lahja kui Eestil pole ühtegi WRC.

timo, 13.07.2004 16:01
Kui auto tööle saavad tulevad, peaks selguma lähipäevadel

Jon, 13.07.2004 16:53
Eelmise aasta tasemest on asi ikka kaugel ... kahjuks. Tore muidugi, et korraldatakse.

Kas pilet ka tänavu on?

paul, 14.07.2004 17:24
Tugev välja aste veokadel:Mölder,Ligur,Prukner,Olvik,Silde,Lee... ????veokad ei ole mitu aastat otepäel sõit?? Mina küll ei usu et Murakas jaWRC.Aga N-võitu küll.

foos, 15.07.2004 11:18
murakas ja kitsing ei sõida kindlasti.

Gaz-51, 15.07.2004 11:39
to paul:

kus sa Möldri ja Liguri nime näed???

kitcarman, 15.07.2004 12:01
Murakas ei jõudnud Tallinna ralliks autot korda ja kaks kuud hiljem pole ikka korras väga kahtlane.

paul, 15.07.2004 15:33
njah, kui Murakas ei osale, siis on see ikka suht mõttetu ralli.
s.t. vaatama võibolla ei viitsigi minna

over, 17.07.2004 13:39
Eestis on teisigi rallimehi, kui ainult murakas!!!

to over, 17.07.2004 18:45
Muraka sõitu jälle kõige mõnusam vaadata :)

magnet, 18.07.2004 19:22
mind eriti üldse ei huvita see muraka sõit, just ennem vaatan, et kuidas noortel läheb, nagu Mölder junioril ja Ausil...

paul, 20.07.2004 12:48
keda need aus ja mölder ikka kodjavad, vinget sõitu tahaks näha just, mitte kalendriga podistamist
MURAKAS, AE-AE, KUS SA OLED? KOHE ON START!

paul 1, 21.07.2004 03:59
mind ei kotti küll Murakas Raidam jne.Märtin aga küll.Mölder ja Ligur on RSi lehel üleval.100 eeku. kindlalt näed kuute katset,servise alal autosi ligidalt.mida veel tahta?kindlalt lähen kohale.Aivaril on kindlasti mingi üllatus fännidele ning sõitjatele.NOORED ja VEOKAD edu teile kõige rohkem.......

Gaz-51, 21.07.2004 20:35
vot see on juba jutt...
aga kahjuks pean teatama, et osa ei võta RS Rallil rallipaar Raivo Prukner/Margus Nei autol Gaz-51.

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia