| kriitiline kriitik,
15.07.2004 21:57 |
|
| kui märtin seekord ka miingit normaalset kohta ei saa, sis on see vend ikka nac liiga nõrk, tal ju võimas masin all |
| Rain,
15.07.2004 23:14 |
|
Minu meelest on kõik korras. Arvan, et üldiselt on olnud niimoodi, et mida siini testikatsel - seda paremini võistlusel! |
| t,
16.07.2004 18:23 |
|
| kle ta katkestas ju pani yle katuse |
|