| Puhh,
18.07.2004 07:13 |
|
| Kuku, rallifännid! Tukkuma jäite või, kus on kommentaarid? Või on nii-tavaline olukord, et kommida polegi midagi?! |
| kriitik,
18.07.2004 09:15 |
|
| JESSSS, LÕPUKS OMETI MINGI NORMAALNE VEND MITTE MINGI NOOR KUKK |
| Puhh,
19.07.2004 03:35 |
|
Noh, kuidas vanameister meeldis?! Mulle igatahes meeldis. Kogu see sitika tall meeldis(b). Täpne apteekri töö! Ja ei mingit käratsemist ja trummitagumist enne tulemust!! |
| vaade,
19.07.2004 10:07 |
|
| kahju et Mitsu jälle midagi ei saanud, nii lähedal oldi (suhteliselt) korralikule tulemusele. |
|