| fwd,
20.07.2004 16:30 |
|
| rally.ee: juhin sõbralikult tähelepanu faktile et Karl Hans ja Vello Õunpuu ei ole isegi mitte sugulased. |
| autor,
20.07.2004 16:33 |
|
| sellisel juhul palun vabandust, kuid küsisin poisilt seda spetsiaalselt ja sain just sellise vastuse. kui teineteisest mööda rääkisime, siis palun vabandust. |
| autor veel,
20.07.2004 16:34 |
|
| Karl Hans loeb kindlasti ise seda artiklit - loodetavasti ütleb ta ise konkreetselt üle, mis asi see vanaisast rallisõitjaga oli. Veaparanduse eest ette tänades AO. |
| tan,
20.07.2004 16:54 |
|
| Karl Hansi isa Enn on küll rallimees kunagi olnud, aga kas vello õunpuu tavanaisa on seda ma küll ei usu vähemalt olen teisiti kuulnud. |
| Enn Õunpuu,
20.07.2004 21:17 |
|
eksitus on juhtunud ilmselt sellest,et Karl Hansu vanaisa on tõepoolest Vello, kuid mitte see Vello, kes rallit sõitis. küll aga on rallit sõitnud Karl Hansu isa. sellest ilmselt segadus - vanaisa Vello, isa sõitis rallit. vabandust, et selline segadus tekkis. |
| lugeja,
20.07.2004 21:45 |
|
| iseenesest ju põnev kokkusattumus Õunpuudel:) nüüd on asi selge ja jääb kõigile rallihuvilistele kindlasti meelde. |
| Mano,
21.07.2004 00:06 |
|
| Sryy, vale koht küll, aga kas keegi midagi Võru treeninglaagri aegadest ka midagi teab? |
| mehhaanik,
21.07.2004 10:47 |
|
| võru treeninglaager toimus 17.07.2004 |
| Mano,
21.07.2004 11:31 |
|
| Seda ma etan millal toimus, aga tahaks katsete tulemusi teada nohh |
| ,
21.07.2004 11:48 |
|
| see oli kõigile testimiseks,sellistel asjadel proovitakse erinevaid seadistusi,rehve ja saadakse sõidutunnetust.Ega see võidusõit pole,et keegi aegade peale sõidab |
| mano,
21.07.2004 12:44 |
|
| analüüsimiseks neid mul vaja oleks, aga mida pole need on ajad |
| S,
18.08.2004 20:38 |
|
Vabandage aga kas keegi võib mulle anda seletust Üldjoontes Noorte teh.tingimuste kohta! Rehvid peavad olema Nokia mustriga,aga kas sisselase on lubatud muuta nagu ERK-?Kas plokkdiffer on lubatud?????? |
|