Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
31. juuli 2004 14:51
Tagasi
Trüki lehekülg

Markko Märtin Soome Neste ralli eel optimistlik

Kommentaare lisatud: 13

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
Jürrarrak, 01.08.2004 11:04
Kui see tekst on võetud Neste ralli kodulehelt, siis seal ilutses selline tekst. Black blue and white flags. :((((( See on juba umbes sama, kui Salumäel lipp valletpidi masti tõmmati.

kriitic, 01.08.2004 16:45
sommidel on mingi hull panus vendi seal, kui nüüd ka sommid ei võida, sis vennad nac närvis vist :D

Cain, 01.08.2004 18:20
ma loodanet markko paneb kinni ja siis sommid teevad reklaami Neste rallist: Grööönholm where are uuuuuuu?

mihkel, 01.08.2004 18:56
ma arvan et märtin ei võida sest tema silmade probleem on ikka veel mitte täiesti korras aga ma hoian pöialt ja lään muidugi ka ise vaatama soome 3 päeval aga ma pakun nii et solber võidab sest ta on ju nii andekas sõitja tegelikult nagu markkogi

Dilbert, 01.08.2004 19:07
Peax see ford raisk vastu, siis saax jälle võistlust Grönholmiga näha, teised ei kyyni Soomes nende tasemele

X, 02.08.2004 03:08
On ikka natsa palju tahta, et MM soomes võidaks!
Äsja kõva laksu pand ja silmad ilmselt ka ei reki kõike adekvaatselt...
Kolme hulka-reaalne, kui auto kestab!

Mineja, 02.08.2004 12:03
Tahaks naha jälle esimest kohta nagu mullu ise mineja aga eks näis auto peab vastu või ei.

lada, 02.08.2004 12:59
no ford näida mida suudad või koolad esimesel kiiruskatsel ära ja sa Marko juhi täiega anna tahma.......................

Madis, 02.08.2004 13:31
Markko peaks võitma. Ma ise lähen ka võib-olla Soome rallit vaatama.

., 02.08.2004 18:16
jap..nagu üks ennem on kirjutanud juba....Märtin ja Grönholm soomes hoopis teisest klassist

markko võidab jälle:D:D:D, 02.08.2004 22:46
solberg ja loeb on soomes kottikud aga märtin ja grönholm on seal omaette klassist

BlackHawk, 03.08.2004 00:26
kotikud mitte kotikud markko saab ESIMESE koha v6i ei saa
mis vahet sial on p6hiline on ju ralli ja et eesti
mees wrc s hinnatud on

Jarmo, 07.08.2004 21:45
Markko ajaa hyvin vaikka nyt ei ihan onnistunut.
Kiitos Virolaiset katsojat. Teette meidän NESTE Rallista upean tapahtuman.
Olen seurannut yleisöä ja juuri te Virolaiset olette käyttäytyneet upeasti Jyväskylän rallissa.
KIITOS!!!

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia