| Dilbert,
04.08.2004 00:26 |
|
| Pole vaja uut võtta, kuna Soomes on nagunii tald põhjas terve aja ja madalaid pöördeid, milles see mootor vilec on pole |
| kriitik,
04.08.2004 08:27 |
|
| tglt ega argentiinas ka lippas suht hästi |
| Margus,
05.08.2004 12:43 |
|
| Testige, testiga hoolega. Asfaldirallidel on seda kindlalt juba vaja, muidu Xsara-l Loeb paneb liialt eest. |
|