Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
26. august 2004 20:45
Tagasi
Trüki lehekülg

Markko Märtin istub tuleval aastal Peugeot' rooli?

Kommentaare lisatud: 13

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
JKL, 26.08.2004 21:14
Aga täna võis näha Markkot liiklemas Tallinna tänavatel Aston Martini DB9 roolis

kys, 26.08.2004 22:36
ma ei saa sellest aru miks peugeot ei anna Gröna ära???

BlackHawk, 26.08.2004 23:44
Peugeotil oli see hooaeg autoga probleeme mis lahendatakse kindlasti järgmiseks hooajaks ära ning markko võib rahus meistriks tulla kuna grönholmile meeldib põlde künda metsa raiuda ja kive korjata

dude, 26.08.2004 23:45
to BlackHawk Täpsustaks su kommentaari natuke - ükshaaval rattaid alt kaotada :)

criitic, 27.08.2004 00:02
to JKL:mulle räägiti et märtin oli tolle aston martiniga inglismaal mingis tunnelis autoga tee äärede jäänud, aga

S, 27.08.2004 08:40
See pole veel nii kindel midagi........et Märtin Peugeotti läeb!!!!!!See on aint võimalus!

BlackHawk-to dude, 27.08.2004 09:16
vähemalt kaotab neid ükshaaval korraga oleks kyll hullusti;p

Ratas 2003, 27.08.2004 11:16
Ega pesool väga vigu polegi enam. Bosse & Co on eeldatavalt uue käigukasti testid jaanuariks lõpetanud. Tuleb aint teepeal püsida.

alx, 27.08.2004 17:58
näeks markkot meelsamini ikka fordi või citroeni roolis, aga noh peaasi, et konkurentsivõimelises autos istub...

vaade, 27.08.2004 18:10
pesoo on täitsa ok minekuga auto - kuni ta võssa sõidab või mõne ratta kaotab on ta ikka enne alati juhtinud :)

mrst, 27.08.2004 23:12
minu kõrvu on kostnud jälle soomerallilt et markol pidi mingi citroeni eelleping olema ja kus suitsu seal ka tuld

rax, 28.08.2004 18:14
peugeot oleks ju tegelikult väga hea valik ,raha on neil roppu moodi ja citroga koos on näha ,et raha taha asi ei jää,nii et tuld.

Kaido S, 01.09.2004 16:10
Eesti meedias avaldatud uudis baseerub ühe inglise ajakirja artiklis avaldatud lausel. Jutt käis siis Daniel Carlssoni tulevikust ja Märtinit mainiti vaid kord. Vabas tõlkes kõlas see umbes nii: "Käivad jutud, et eelleping Peugeot'iga on taskus ka Markko Märtinil". Sellest piisas, et Eestis asi suureks puhuda - miskit erilist alust siin nüüd küll pole. Ise pean pöialt, et mees konkurentsivõimelise masina rooli taha pääseks.

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia