Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
Rando Aav
29. august 2004 22:50
Tagasi
Trüki lehekülg

Jaan Mölder junior jahib meistritiitlit

Kommentaare lisatud: 11

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
suller, 29.08.2004 23:30
Eks me näe eks me näe. Ega Dorosinski ja Rauam kindlasti päris nii ei arva. Aga tore et käib ikka võistlus, mitte nagu vormelis.

joller, 29.08.2004 23:45
edu sulle Jaan.

dude, 30.08.2004 03:49
Mnjaa. Eks Saaremaal otsustatakse ja selgub lõplik medalisaajate seltskond N-is nagu ka läinud aastal. Siis oli täitsa kahju, et Ahudel nihu läks, aga see aasta paistab jälle neil samasse auku minevat, nüüd veel vale masinaklass ka. EAL lehel küll punkte veel pole, aga kas nad vist nüüd said A,E arvestuses 7 pointsa ja suht lootusetu medalit kuskilt krabada?
Jaanile aga kõike paremat, nagu öeldakse - katus prügisex

iff, 30.08.2004 09:10
ma usun, et viimasel kahel rallil võivad teisedki mehed paar sõna sekka öelda, kui rauam, dossik ja mölder!!!

alx, 30.08.2004 09:33
see kutt on minuarust kõige reaalsem märtini mantlipärija... vahepeal tundus, et selleks saab rauam, aga tema areng oleks nagu pidurdunud... samas ei saa ka välistada, et möldriga nii ei juhtu

Spioon, 30.08.2004 10:01
Eks ta nii on ,et kui ennem igat rallit korralikult "salatrenni" teha, siis peab ka tulemust tulema! Jõudu, igatahes!

To.Spioon, 30.08.2004 10:28
Nii ta vist on jah veidike

misa, 30.08.2004 11:05
zhigunovil on ka veel võimalus võita, praegu punktiseis. rauam 30, mölder 27, dossik 24, zhigunov 21. Aga noh loodame, et paides ja saaremaal ikka meie poisid võidavad

nooh,, 30.08.2004 12:36
neil kõigil veel üks etapp läheb maha.

Znatoks, 31.08.2004 05:51
Hi Estonian freaks,im sorry about my english kell but mybe som one now the are is it posibole find road map and some info not in ESTI kell about this rally.How i,m looking all information about this rally is it just onlly in estonian language.Please som help me .

To Alx, 01.09.2004 00:47
Märtini mantlipärimisest on nüüd ikka väga vara rääkida, mis sest et poiss tubli on ja vahepeal on veelüks sell, Aava vist aga ega tema teeb seal JWRC ju nalja, mis sest, et aasta vana mudeliga kolme hulgas...see pole ju meie eesti kõva konkurentsi kõrval ju suurt midagi...

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia