Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
Villu Teearu
19. september 2004 22:34
Tagasi
Trüki lehekülg

Tääksi krossirajal sõideti superkrossi kümnes etapp

Kommentaare lisatud: 17

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
sõitja, 20.09.2004 00:11
tuled oleks võind vähemalt kõrgemal olla (teiste liikumise peale startida on suht jama) rajaga oli tubli töö ära tehtud (müts maha) aga ikkagi on rada liiga pehme

Vaataja., 20.09.2004 08:40
Pehme jah ime, et need autod koos püsisid.Arvan, et kell oli tasemel.

S, 20.09.2004 09:10
Palju seal umbes inimesi oli??????(pealtvaatajaid)

sõitja, 20.09.2004 09:27
ega seal vist eriti palju vähem pold kui eesti meistrikatel

pealtvaataja, 20.09.2004 09:41
Koom oli see, et tuletõrje nina all faktiliselt läheb Pukki auto põlema ja tuletõrjel oli suht savi - põlegu või maha. Ma ei tea miks selliseid üldse vaja on..
Pealtvaatajaid oli minumeelest meeletult. Numbrit ei oska öelda, aga tavapärasest ikka kõvasti rohkem

üks pealtvaatajatest, 20.09.2004 10:09
rahvast oli ikka murdu ning võistlejaid oli palju ning võistlus kujunes igati põnevaks

S, 20.09.2004 10:19
Aga miks pildi pealt oli näha Läti lippe???

A, 20.09.2004 13:51
Väike bagi oli zaz baasil??????

to A, 20.09.2004 13:54
Minuteada küll

mareck pukk, 20.09.2004 14:39
mulle meeldis aga mull läks auto põlema

vänn, 20.09.2004 14:57
päris asja ette läinud üritus. lõpus oli rahvast murdu.

tige võistleja, 20.09.2004 16:11
muidu oli kordaläinud üritus aga EAL (nagu ikka) vedas alt !!!

to tige võistleja, 20.09.2004 16:30
Mida sa silmas pead? Kas seda, et EAL lubas oma TV-grupi kohale saata, aga polnud seda või on mingi muu case?

Allain, 20.09.2004 16:48
Korda läinud üritus .Võiksite seal ka veoautodele sõidu teha.

mehaanik, 20.09.2004 17:59
Ma usun, et korraldajad võivad lugeda ürituse kordaläinuks. Pealtvaatajaid oli muidugi palju ja neil oli mida vaadata, sest osavõtjaid oli tunduvalt enam kui eestikatel ning ka autokrossi süsteemis võistlemine on on vaatemänguline publikule. Võistlejatele ja võistlustehnikale muidugi oli rada paske, aga võrreldes kevadise raja seisukorraga on kõva töö ära tehtud. On tore, et eestimaal veel leidub selliseid fanaatilisi entusiaste, igaljuhul müts maha nende ees.

Mareck Pukk, 20.09.2004 20:36
Huvitav, kes minu eest arvamust oskas avaldada?

Marko, 21.09.2004 12:43
Võtke veokate etapp ka sellele rajale.

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia