Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
17. august 2005 11:29
Tagasi
Trüki lehekülg

Jaan Mölder - Tõnu Vunn osalevad Walesi MM-rallil

Kommentaare lisatud: 24

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 | 21-40 |
 
kall, 17.08.2005 11:59
kas silberauto imeautoga või enda omaga

rootslane, 17.08.2005 12:32
Millal ta Rootsis veel esikolmikus oli?

paul, 17.08.2005 12:44
ei jõua see mees kuskile,
pole ta mingi imemees, niisama pilli (lõhki)puhuja :D

alx, 17.08.2005 13:07
pärast rallit vaatame, kas jõudis esikolmikusse või mitte, praegu pole mõtet iriseda...miks on nii, et nii kui möldrist juttu tehakse, läheb kohe mölisemiseks?

Karl Koosa, 17.08.2005 13:34
Kellele see lahmimine kommentaarides hea on? Kas sulle endale paul? Saad sa sellest rahulduse?
Arusaamatuks jääb see mölisemine!
Jaan Möldrile selget pead ja külma kõhtu ja ikka lõpuni - kui esikolmikus, siis oleks see suur supertulemus!

iPilot, 17.08.2005 14:47
Minu teada on isegi vastavateemaline raamat ilmunud netikommentaarides irisejate kohta. Pidavat rahuldust jah pakkuma.

eedi, 17.08.2005 16:12
Enne ikka sõidame ja siis räägime on ju.

kitcarman, 17.08.2005 16:46
siin hakkab delfiks kiskuma ja eks see kadedus on ikka kole asi, edu möldrile!

ljova, 17.08.2005 17:43
noo kumba autoga läheb?uuega oli jutt et eestis,

alx, 17.08.2005 18:15
no arvata võib et ikka uuega... milleks see siis osteti?

eh, 17.08.2005 20:27
jääme ootama lõpptulemust.ei tahaks enne spekuleerida...

WALES, 17.08.2005 21:33
on vaba maa,seal saab karikaid osta,siin peab volikogu esimehe käest luba küsima.Otse öeldes,algul sõidaks koha välja,siis saaks ka Eesti rahvas rõõmustada.Au,kuulsust ja toetajaid tuleb arvatavasti rohkem.Sellise sõidu vastu puudub huvi,kus juba ette teada,kes kolme hulgas on.

haamer, 17.08.2005 22:25
nael kummi!

Kaido Kaidis, 17.08.2005 23:38
Krt küll!!!Mida see irisemine siin annab??Eestlastel peaks ikka hea meel hoopis olema,kui meie mees eestist välja üritab minna!!Jaanile rallis õnne ja hoia peal!!!!!!!!!!!

Karl Koosa, 18.08.2005 09:49
to Kaido Kaidis

Aga näed, imelik lugu, suuremale osale kommenteerijatest ei tundu hea meel olema, et keegi eestlastest tahab kuskile jõuda ja selle nimel pingutab! See on uskumatu!
...jäädes ise põnevusega ootama Jaan Möldri etteastet Inglismaal :)!

tuvi, 18.08.2005 11:21
MÖLDER ON ÜLBE TÜÜP. IRISEB KÕIGI KALLAL!

to tuvi, 18.08.2005 11:32
Kuule tuvi ära aja segast, Mölder pole mingi mingi ülbe tüüp. Mul õnnestus EOSil temaga isegi paar sõna vahetada ja tema puhul ülbusest ei sa küll rääkida, ta oli pigem lahke ja abivalmis

to to tuvi, 18.08.2005 16:06
siis Sa oled küll jube tegija :D

ljova, 19.08.2005 07:49
olete ikka ühed lammbad küll,edu Jaanid

Endel, 20.08.2005 12:31
No eks eesmärgid peavadki kõrged olema, aga minu arust tekitab see vaid lisapingeid, noormehel alles elu 3 MM-etapp ja isa seab sihid väga kõrgele, poiss võiks algul ikka rohkem kogemusi koguda, arvestades veel seda, et tegu on PWRC etapiga, koht N-i esikaheksas oleks juba hea resultaat.

 

| 1-20 | 21-40 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia