| maks,
10.11.2005 19:05 |
|
| Uus Ford tundub päris kiire, kuid ralli on kestnud vaid 2,35 km. |
| raido,
10.11.2005 20:15 |
|
| parem oleks kui keegi sellel etapil Loebile säru teeks, muidu muutub asi liiga üksluiseks nagu F1 eelmisel aastal! |
| criiti,
10.11.2005 20:53 |
|
| Loodame kõik sis et Ford ikka lendab!!! |
|