Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
11. veebruar 2006 0:40
Tagasi
Trüki lehekülg

Tänak katkestas Norra ralli neljandal kiiruskatsel

Kommentaare lisatud: 18

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
KidrA, 11.02.2006 02:27
huvitav kas Carlsson on endale Mitsu kauemaks istumise alla saanud

tarrs, 11.02.2006 09:24
ott mitte ei katkestanud peale 4 katset aga peale 7 seitsmendat.

??, 11.02.2006 09:46
ei taha see clio käimakast mitte vastu pidada, minu teada ei olnud see esimene kord just

to tarrs, 11.02.2006 11:52
Ikka neljandal katkestas. Ülejäänud katsetel tuli SupeRally aeg sinna tulemustesse lihtsalt.

rally.ee, 11.02.2006 12:35
MIS TEHA, KUI AUTOGA SÕITA EI OSKA

hmmm, 11.02.2006 12:41
cliol on käigukastiga probleeme.......golfil oli poolteljed pidevalt purud.....nii et kui ei tea asjast ää seleta. poiss oskab sõita küll vb sina "rally.ee" ei oska jah aga me anname andeks selle :D

ja, 11.02.2006 12:58
ex need poolteljed puru lähevadki kui koguaeg vasakuga poob

segane, 11.02.2006 13:04
proovi ise paremini siis ;)

richard, 11.02.2006 13:32
Tänakul oli Lõuna Eesti Talve rallil kaa probleemind käigukastiga... aga noh sa ei tea kunagi mis võib juhtuda.

jeah.., 11.02.2006 14:51
aga eks eelköige läks poiss sinna ikkagi kogemusi omandama ja eks ta neid sai ka...söita oskab tänak kindlasti!! ega see et käigukast puru ei tähenda seda et söita ei oska....

Ranzi, 11.02.2006 19:28
Ott anna tuld, kyll see clio hakkab ka liikuma sinu käes MEIE OLEME SINU POOLT!!!

segane, 11.02.2006 21:43
õige jutt :D

tim, 11.02.2006 22:06
seda minagi..

Sant, 12.02.2006 04:54
Üks ralli ees või taga. Aga kahju et seekord nii läks. Oleks taht norrakate hapusid nägusid näha.

jou, 12.02.2006 17:03
igastahes meees näitas kiirust ja kindlasti teeb seda ka tulevikus!! edu!!!

kast, 12.02.2006 17:34
sõidustiil on poisil see mis kaste lõhub.... .

kast, 12.02.2006 20:25
kast on sõitja viga, teljed tiimi...

mnjah, 12.02.2006 21:13
ega iga kord kasti lõhkumises sõitjat süüdistada ei saa.......oleneb milline kast on......näieks kui lükkad sidurita üles ja alla tõmbad siduriga....teed nii aga kast laguneb ikka ära kuigi on lubatud selline asi. küll see clio liikuma ka hakkab. edu!!!!

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia