Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
12. aprill 2003 6:31
Tagasi
Trüki lehekülg

Markko Märtinile Uus-Meremaa ralli lõppenud

Kommentaare lisatud: 13

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
Hõu Mälõun, 12.04.2003 06:56
Jama lugu. Ometi oli üldarvestuses esikohast napilt-napilt puudu...

taavi, 12.04.2003 07:39
Slst pol midagi, et seekord nii läks, ei jää meil muud üle, kui oodata järgmisi starte. Me ju teame ikkagi, et ta on võimeline ka võitma.

Katu, 12.04.2003 07:47
Imelik, ma olin seni arvamusel, et Märtin on olnud alati parimas tiimis õigel ajal, aga nüüd selle konkreetse autoga läks siis nihusti. Umbes teema nagu F1's kus Minardid ja Jaguarid ja muud metsaloomad ka stabiilselt töölepingud üles ütlesid - ja seda just võistlustel, mitte testidel :)
Keegi teab tõenäoliselt minust paremini, aga ma arvan, et Märtin oleks selle ralli kinni pannud. Küsitluse tulemusi vaadates ka näha, et paljud sedasama uskusid. Usun, et ta ise küll päris vähe ju nördinud, et niimoodi läks...

minaise, 12.04.2003 08:49
miks nii, miks alati just Markkoga selliseid asju juhtub. Krt küll!

Eku, 12.04.2003 08:55
Noh....läks seekord halvasti, midagi pole teha, uus auto ja eks see esimene ikka aiataha läheb. Eks näis, mis järgmisel rallil toimub, vähemalt ei ole FIA-l, Külliki Rooväli ning tema fännclubil ja teistel tiimidel Markko juhilubade teema kohta enam midagi vigiseda.

Eku

mar, 12.04.2003 12:16
fordi onudel on nadsa veel auto vastupidavusega tegemist. aga pole mõtet pablada selle autoga tuleb märtin veel sel aastal vähemalt 2-ks(kui mitte 1-ks) aasta kokkuvõttes.

villukas, 12.04.2003 13:36
Eks tegelikult ütles ka Fordi boss, et vastupidavuses võib olla tagasilööke, kuid mina isiklikult loodan, et kõik probleemid saavad lahenduse. Eks me kõik lootsime, et Uus-Meremaalt tuleb hea tulemus, kuid juhtub ka paremates peredes/meeskondades.

ˇJama, 12.04.2003 15:26
Täielik jama

pemiks, 12.04.2003 16:56
hmh. ma just ennist mõtlesingi et kradima hästi läheb sel uuel focusel, tavaliselt uue autoga kohe kalad lahti... aga näed... pole head halvata :P

A4Avant, 12.04.2003 19:11
Kõik näevad, kui tugev on Märtin sõitjana; kuid see on tehnika sport, teha pole midagi.

vaade, 12.04.2003 21:51
nägite? kui Märtin mitu katset järge kinni pani, läks Grönholmil jahedaks ja hakkas vigu tegema (ss13 - 35 sek kaotus)

änts, 13.04.2003 00:47
selle sõidu kõige kindlamini sõitnud mees oli Märtin,solgu ei seisa ikka üldse teel!
Ja irv paneb ka vahest metsapoole.

fin, 13.04.2003 13:29
Märti ei võida enne kui soomes, võtaks võidu sell põdrakarja ees, see oleks tegija.

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia