Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
Villu Teearu
24. juuli 2007 21:51
Tagasi
Trüki lehekülg

Taali krossirajal stardivad üle pika aja sõidubagid

Kommentaare lisatud: 7

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
Siimss, 25.07.2007 11:44
Kuidas t... on võimalik sõita rallikrossi autokrossi reeglite järgi,ennekuulmatu!

aivar, 25.07.2007 14:46
ega sa juhuslikult, siimss, ise ennekuulmatu .... pole? kus sa probleemi näed? miks peab rallikrossi autokrossi reeglite järgi sõitma või vastupidi? Baltikatel osalevad bagid sõidavad omade (autokrossi) reeglite põhjal, paralleelselt toimub samal ajal ja samas kohas teine võistlus rallikrossireeglite järgi. See, et Taali rajal on lõik asfalti, ei muuda midagi, sest autokrossi reeglid ja rajad ei välista asfalti

rispiter, 25.07.2007 16:36
Minu arusaamist mööda toimub kogu võistluspäev autokrossi mängureeglite järele, et ei tekkiks segadust.

VäikeTom, 25.07.2007 16:59
Hea ,et tehakse ka publikule söögi ning boxi alade "paus". Pakun ,et toimub täpselt sama teema mis ringrajal estfieldidega. Nende sõiduajal on boxis ja söögileti taga ringi luuramas rohkem rahvast kui sõitu vaatamas!

markoki, 25.07.2007 22:31
Kõik ei ole sugugi nii ilus kui artiklist lugeda võib.
Taali krossirada on 20 aastat arengust maas. Sellised kiired autod (nagu bagid 1600) ei tohiks sellel rajal sõita, kuna see on sõitjatele ohtlik. Hetkel seal olevad turvameetmed ei vasta praeguse bagi kiirusele. Hea näide on Balti Bagi 1 etapp Priekules. Stardis lendas masin üle 2 kummi kohtunike bussi otsa. Peale viimast suuremat tragöödiat Lätis pandi paljud rajad ohutuse puudumise tõttu kinni. Ammugi on lubamatu, kui rahvas on rajast allpool. Loodetavasti lõpetatakse selline korratus ennem kellegi surma saamist.

Härra Rajamäe Tääksist
(kommentaari edastas markoki)

ahti159, 25.07.2007 23:11
Härra Rajamäe siis korraldagu oma raja peal, kui seal "kõik korras" on! Minu teada oli ju kalendris Tääksi etapp, aga millegi pärast jäi see ära. Hea, et vähemalt sealgi sõit toimub ja etapp ei peaks üldse ära jätma!

bagi, 25.07.2007 23:16
To VäikeTom - Kas vihjad sellele et seni kuni rallikross toimub ja bagid ei sõida võib boksis olla või söögileti ääres olla?

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia