| Roggy,
26.05.2003 12:45 |
|
| Ove ikka ruulib! |
| kysimus targematele,
26.05.2003 13:08 |
|
| Kui tahaksin ka ERK Standardit sõitma hakata Ladaga, kas kaks karbussi võib peale panna ja mootorit veits forssida, või on see keelatud? |
| Fänn,
26.05.2003 16:12 |
|
| Lahedad sõidud olid! Eriti vinge oli 2500 teine sõit. |
| Miiz,
26.05.2003 20:38 |
|
| ERK standardis peab olema algne, ehsk siis tehase poolt konkreetsele mudelile toodetud toitesüsteem . |
| vaade,
26.05.2003 21:07 |
|
| Mootorit võid forseerida, samuti karpat kõpitseda, kuid lähtematerjal peab olema algne. |
| kenno,
12.06.2003 20:37 |
|
| eh tiitu ma tean ja sõidab äste ka ika |
|