Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
Rando Aav
15. juuni 2003 2:39
Tagasi
Trüki lehekülg

Lõuna-Eesti ralli võitis Margus Murakas

Kommentaare lisatud: 10

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
,, 15.06.2003 23:16
http://www.rallipesakond.ee/yritused/louna-eesti_ralli_2003.htm

käis kah võrus, 16.06.2003 09:43
Ralli oli super!

Juhtumisi elust enesest, 16.06.2003 19:31
Nimelt sõitnud veokamehed Ligur-Kender esimese katse lõpus kraavi ja kaotasid umbes minuti. Aga kraavi sõideti seepärast, et 3 km enne lõppu lõppes legend otsa:)) Legendi kirjutades olevat Kender mingeid punaseid lippe näinud ja arvanud, et katse lõppebki selle koha peal. Ligur olevat kaasa veel kiitnud. Aga võrukeste rahvasuu arutab, et kas Kender kui võruke luges legendi peast edasi või oli nõutult vait. Ja et kui auto kraavi läks siis ajanud Ligur, lauajupp käes, Kenderit mööda põldu taga ja sõimanud hirmsasti :))) tegelt ikka tagaajamist polnud, aga Kenderi sõnul olevat tükk tegemist olnud, et auto kraavist kätte saada...

.., 16.06.2003 20:36
kellegil uusi mitsu jäänukist pilte pole ?

kobras, 16.06.2003 21:10
kuramuz...mix mitte kuskil pole kiiruskatsete kaupa aegu välja toodud?

rally, 16.06.2003 21:19
to kobras: On ikka. Kiiruskatsete all ju kõik ilusti olemas. Näiteks lähed mööda menüüpuud vajaliku katseni: Autoralli (http://www.rally.ee/?a=a008&b=135) > Eesti (http://www.rally.ee/?a=a008&b=136) > Lõuna-Eesti ralli (http://www.rally.ee/?a=a018&b=91) > Monroe/Holsta. Ja saadki kõik ajad näha mis vaja, nii katse (http://www.rally.ee/?a=a048&b=284) kui üldarvestuse järgi.

RS, 16.06.2003 23:49
Väikeülevaade ka meie poolt: http://www.hot.ee/rsracing/louna.html

kobras, 16.06.2003 23:50
ongi....aitähh...kyll on hea kui nii operatiivselt tegucetaxe

kobras, 17.06.2003 00:11
Uuzi mitsu pole midagi nii jäänuk...sõitis pärast kärulegi veel...aint trakaga tuli kraavist välla tõmmata.

Eku, 17.06.2003 10:40
Seda ei saa kahjuks Ventseli samarast öelda. Jäi teine suhteliselt armetuna vedelema raja äärde. Nägin umbes 50 meetri kauguselt seda uperkuuti ja peab tunnidstama, et ei olnud ilus vaatepilt. Nagu ikka sellistel puhkudel, tekib eitea kuskohast hunnik "asjatundjaid" ja "abimehi" kes unustavad ära, et ralli sellega lõpenuks ei ole loetud ning töllerdavad raja peal. Muidu üritus korda läinud:)

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia