Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
08. märts 2009 0:42
Tagasi
Trüki lehekülg

Laupäeval sõideti Viljandi maakonnas rallisprinti

Kommentaare lisatud: 11

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
kaie23, 08.03.2009 11:13
Mistõttu Tänak väljaspool arvestust sõitis?

Rebane, 08.03.2009 12:50
Sest oli kaval ja ei tahtnud endale jamasid. Osavalt pesi end puhtaks räpasest mängust. Kahju kui asi jäetakse sinnapaika ja mees pääseb nii lihtsalt.

rallikas54, 08.03.2009 13:16
Mis räpasest mängust?

Rebane, 08.03.2009 13:27
kahjuks pole minu asi ja õigus hetkel asju rohkem kommenteerida siin avalikult aga eks asjaosaline ise teab ja teavad ka kõrged tegelased aga näis kas mätsitakse jälle kõik ilusti vaikselt kinni. tegu oli väga lapsiku ja mõtetu pettusega. sry aga ei saa ega taha rohkemat öelda. aga suitsukatteks oli osaline ka gross kes samuti kaasosaline. kes tahab ja oskab loeb siit ise väga palju välja. poleks petuskeem välja tulnud oleks ott ausa mehena ametlikult võistlusest osa võtnud. väljaspool arvestust osalemise mõte tekkis selleks et hetkel natukene vaigistada kisa enda ümber.

rallikas54, 08.03.2009 13:40
Olin ise kohal ja ei saanud midagi aru aga lõpus tundus asi kahtlane kui alguses ta sõitis arvestuses ja pärast enam ei olnud

ik, 08.03.2009 18:27
Reeglite järgi ei saagi ju arvestuses sõita,kui Gross nii kaardilugejana kui ka sõitjana samal võistlusel kirjas on..

Richard, 08.03.2009 18:49
video siis Kõpu rallisprindist http://www.youtube.com/watch?v=EeqUtJ7x-EU

RasmusV, 08.03.2009 19:06
Rebane, kui pole sinu "asi ja õigus" siin kommenteerida, siis miks sa seda teed? Ümbernurga jutt võiks jalga puhata.

CrapMaster, 08.03.2009 23:20
Põlvas sõideti samamoodi ju. Tänak - Gross ning Gross - Kraag. Tänak sõitis punktidele ja Gross oli väljapool arvestust.
Mis Kõpus siis valesti oli?

All, 08.03.2009 23:22
crapmaster, ott tutvus rajaga 4 korda, aga lubatud on 2.

CrapMaster, 08.03.2009 23:37
Ning sellest siis kodanik Rebane teeb nii suure jutu?

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia