| kahju,
03.07.2003 09:01 |
|
| Tõesti kahju, et ei saa Pohla näha, kuid eks see mootorisport on juba selline. Ega keegi ei tea, kas Kurzeme rallil ta stardib? Stardinimekirjas on tema nimi küll üleval... |
| k6ver,
03.07.2003 09:06 |
|
| ON neid kes osakavad fännide ees ka vabandada... |
| tubi,
03.07.2003 12:50 |
|
| Vau - tõesti vahva, et sõitja mitte ei poe nurka näppu imema, vaid annab sellest viisakalt teada. See näitab ainult Pohla professionaalsust. |
|