Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
Rando Aav
27. mai 2010 17:51
Tagasi
Trüki lehekülg

«Kui kellelegi ei meeldi, ärgu tulgu meie klubi võistlustele»

Kommentaare lisatud: 6

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
meiz, 28.05.2010 08:34
irw....
mu lemmikkoht oli see:
<i> "Pidime seda lahendust laupäeva õhtul katsetama, aga siis juhtus nii, et varem klubis sõitnud Egon Kaur võitis Tallinna ralli ning samuti meie klubis võistelnud Alo Ivask oli kolmas. Hakkasime neid asju arutama..." </i>

Põhimõtteliselt tundub mulle, et kodanikud hakkasid lihtsalt jooma.... ja noh, andke andeks, polnud aega :P

ennsups, 28.05.2010 08:41
Erki see ei olnud sinu klubivõistlus.Ma tuletan meelde,et see pidi olema EESTI KARIKAVÕISTLUS rahvasprindis.Sinu klubiüritusele ei tule ma kunagi.

kalletamm, 28.05.2010 08:54
Aint vabandused ja põhjenduste otsimised, mis ausalt öeldes ei lähe force majore kategooriasse. Ja see, et polnud raha ajavõttu tellida - no jätt siis võistlus ära, aga nutsu oli vaja kokku koguda - klubiüritustel võib uusi lahendusi katsetada, aga EMV või EKV peavad töötama nagu kellavärk. Kas autospordi liidu all on veel tänasega mõni alakomitee, kes ei ole katusorganisatsioonile teinud ettepanekut Erki Spordi korraldajaõigusi piirata, aga ei saada kuidagi hakkama!?!? Ma arvan, et seal on mingi onupoja poliitika mängus kuskil.

puusepp, 01.06.2010 22:07
väga kahju, apsakaid ikka juhtub

mike, 03.06.2010 13:29
Kes teeb, sellel juhtub. Võistluste korraldamine pole lihtne ega odav ning see väide, et korraldaja tegi võistlust suurest rahahimust, pole usutav. Müts maha hr Eriste ees, kes raskest ajast hoolimata võtab vaevaks rasket koormat vedada ja võistlusi korraldab. Võistlejad peaks seda mõistma, et nõudes ja protestides oleme varsti sealmaal, et korraldajaid enam polegi.

kalletamm, 04.06.2010 08:46
kas tõesti on korraldajaid nii vähe, et peame kannatama nende terrorit???
Võistlejaid on ka vähe ja kui üks korraldaja pasaga hakkama saab, siis teised kannatavad samamoodi, sest lihtsalt sõitjaid jääb etapp-etapilt vähemaks

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia