Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
28. juuli 2003 17:51
Tagasi
Trüki lehekülg

Suur Võidusõit - suur võimalus autofännidele

Kommentaare lisatud: 12

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
pro, 28.07.2003 18:08
jamps.

urueesel, 28.07.2003 18:38
Miks sa arvad et jamps? Ma küll lähen osalema... polegi muidu põhjust sinnakanti sattuda ja see annaks tõenäoliselt päris hea ülevaate Lõuna-Eestist!

ehee, 28.07.2003 18:42
Lähme parem Kogula rallikrossile!
(mis on samuti 2. augustil)

pets1, 28.07.2003 18:43
ausõna, muidu läheks aga oma lubadest on kahju.
aga kui nüüd tõsiselt rääkida - ma ei mõista kuidas selline võidusõit ülse toimuda saab? kuidas on võimalik et avalikel teedel lubatakse täiega tuld anda (ärme räägime et seaduse järgi peab LE-d täitma, "ralli" käigus seda ei tehta).

urueesel, 28.07.2003 18:45
Noh, elame näeme. Tengelpung puuga selga kohalikule poolitsale ja nii selle kasti Coka-Colat võidangi :))))

vaade, 28.07.2003 18:48
liigelda võib liikluseeskirjade piires... aga kitsal kruusateel võib ka lubatud 90 liiga palju olla. Soovin nupukat rajavalikut ja ohtuid elamusi ;)

ttt, 28.07.2003 18:49
see sõna SUUR tekitab seal sellist imelikku tunnet, ega ometi jälle tegu mingi Hyper Super Mega giga üritusega ole, kus korraldajad kuhugi kaovad?

tubi, 28.07.2003 19:14
Tekib küsimus - kes korraldab? Ei ole juhendis ühtegi nime, teiseks on see regamata üritus, sõitjakaartidega ja litsentsidegsa sõitjad seal suht osaleda ei tohiks?

aivar, 28.07.2003 19:20
kas sellise ürituse ikka peab regama? nagu ma aru saan, on "võidusõit" suht meelevaldne nimetus asjale. pigem on ikka tegemist kulgemisega kivi juurest muuseumisse ja järve äärest parki.

aivar, 28.07.2003 19:23
me oleme vahepeal õlut ka niimoodi joonud, et sõber peidab õlled talumetsa ära ja ülejäänud siis kaardi järgi otsivad. palju huvitavam on end täis juua kui laua taga lakkuda. see sõit paistab ka kultuuriväärtustega tutvumine olevat, millele väike võistlusmoment juurde on poogitud.

LõunaLeht, 28.07.2003 21:18
Natuke selgituseks: korraldaja on LõunaLeht, mis on küll suht uus ajaleht Lõuna-Eestis, aga kodulehel on kõik kontaktid olemas. Ära ei kao me kuhugi.
Suur Võidusõit ei ole mingil moel seotud terminitega super, hüper jms. vaid on inspireeritud samanimelisest filmist. Lihtsalt mastaabid on pisemad.
Aga mõte läbitavateks punktideks panna vaatamisväärsused ja muidu huvitavad kohad tuli vajadusest pakkuda distantsi läbijatele ka visuaalset elamust, mitte ainult räiget kihutamist. Ning võin kinnitada, et, kes veel Lõuna-Eesti küngaste vahel ei ole sõitmas käinud, tasub tulla, saate kuhjaga positiivseid emotsioone.


Möh, 29.07.2003 19:20
Kahtlane üritus. Õnneks on sellel ajal kuhjas tegemist. Nagu näiteks 2. augusti Kogula rallikross ja 3. augustil Oriküla paarisrajal toimuv rallisprint, kus on ka mosseliiga võistlus.

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia