Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
25. veebruar 2006 18:06
Tagasi
Trüki lehekülg

Rallisprindi esimene etapp sõideti Elvas Verevi järvel

Kommentaare lisatud: 23

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 | 21-40 |
 
Romet, 01.03.2006 18:00
Pilte veel http://www.honda-racing.ee

viljandi, 27.02.2006 12:31
Kõpu etapp ka peetud. Rauam oli kiireim ja võitis 4 wd Ahu ees. Ojaperv 2wd kiireim Kauri ees. Päris palju oli väljasõite ja lõhkumist. Muidu oli tore, ehkki hangest sai mehi päris palju välja lükata

Intsel, 27.02.2006 09:50
pildid http://phd.pri.ee

Huviline, 27.02.2006 07:33
Kes tegi päeva parima aja,kas Urmo Aava?

FOCUSRS, 26.02.2006 15:40
Palju 4WD sõitjaid sinna Laitse sõitma lähvad

FOCUSRS, 26.02.2006 15:39
Urmo Aava oli vist VIP autol ????

Mann, 26.02.2006 15:03
viljandis ei jõudnud piigiklasside tulemusi ära oodata kahjuks.. läksin enne ära..

tulemused, 26.02.2006 12:15
Kuna tulemuste ülesseadmine paistab olevat jätkuvalt suur probleem, siis teeks ettepaneku, et aktiivsemad fotograafid (Rometi fännid jne) klõpsaks lõpetuseks paar pilti ka võistlusprotokollist. Viljandi piltide hulgas juba paar sellist oligi, kahjuks mitte kogu tabelist.
Krossietappideks on juba sihuke kokkulepe olemas.

aava, 26.02.2006 10:50
ei tohi ignisega võistelda, niiet ta sõitis 0-i seal.

tahan teada, 26.02.2006 09:59
Motorsport.ee kirjutati, et ka Urmo Aava võtab sellest osa. Mis koha ta seal välja sõitis kui ta üldse sõitis.http://www.motorsport.ee/?page=3&news=895

grossi sõber, 26.02.2006 02:23
gross on meil nüüd rallimees........

gross, 25.02.2006 22:01
On küll, mis siis?

ajalugu, 25.02.2006 21:54
Ei tea kas tegu on tolle sama georg grossiga kes on ajakirjandusest kõvasti läbi jooksnud igasuguste jamadega.

to mait, 25.02.2006 21:52
a kust sa tead et sa sõita oskad? Oled kunagi proovinud?

mait, 25.02.2006 21:45
mis s6idad kui s6ita ei oska ma pean ikka ise n2itama kuidas s6idetakse

Romet, 25.02.2006 21:37
to richard:
Poolass oli tal läinud vist.
näeb:)
to ik:
autol tuli üks mutter lahti (väga utoopiline) kuid arvata oli, et eelmise päeva katus oli sellele taga.

Sander, 25.02.2006 20:14
hästi panid:P

richard, 25.02.2006 20:06
Mis Priit Ollino autoga juhtus, vist teises voorus?
Aga üritus oli hää :) homme Viljandis näeb :)

ik, 25.02.2006 19:45
Rometile - aga mingi asi oli sul vist täna ka , või oli keegi veel sinu autoga. Mul vist isegi mingid sikutamise pildid :-)

ik, 25.02.2006 19:44
kui võidab, siis väljapanemine ei loe. Ja kuna veel oma katused ja muud väljasõidud teha kui noorteklassis..

 

| 1-20 | 21-40 |
Kliki siia
Artikli juurde
11.06.2026
Eesti meistrivõistlused jätkuvad Jyväskylä teedel
Artikli juurde
13.06.2026
Jaspar Vaher ja Rait Jansen saavutasid Jyväskyläs rallivõidu
Artikli juurde
10.06.2026
Krosskartide rallisprindi Kehalas võitis Martin Järveoja
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia